Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

História spoločnosti

Spoločnosť MONOGRAM Technologies s.r.o. vznikla dňa 3.9.2005 zápisom do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

Hlavné medzníky vo vývoji spoločnosti:

Júl 1, 2011
Počet zamestnancov sa zvýšil na 62. Spoločnosť má za sebou úspešnú realizáciu projektu Colosseo Enterprise Arena System – kompletný systém  integrujúci hardvérové a softvérové prvky potrebné pre riadenie športových hál. Moduly Colosseo, ktoré sú nasadené na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a v košickej Steel Aréne, zohrali veľmi dôležitú úlohu počas Majstrovstiev sveta v hokeji 2011.

Január 18, 2010
Spoločnosť má pred sebou ambiciózne ciele na rok 2010 a predstavuje tri nové ťažiskové produkty - masívny rozvoj a penetrácia nových sofistikovaných riešení pre streaming a archiváciu videa v špeciálnych aplikáciách na školstvo a hlavne univerzity (produkt UniVideo), sterilné prostredie operačnej sály (produkt MedVideo) a produkt pre paralelné konferenčné hovory typu many-to-many s optimalizáciou dátových tokov a pokročilými funkciami (produkt MeetVideo). Počet zamestnancov je stabilizovaný na čísle 54, predpokladáme ďalší rast o cca 10 %.

September 1, 2009
Ukončené veľké projekty portálov pre slovenské mediálne domy - .týždeň a eTREND, vrátane kompletnej podpory automatizácie publikovania obsahu, interného workflow a importných skriptov pre zrýchlenie a zjednodušenie tvorby obsahu.

Jún 1, 2008
V spoločnosti pracuje momentálne viac ako 45 zamestnancov. Doposiaľ bolo vytvorené množstvo projektov, ktoré boli realizované a uzavreté, poskytujúce referencie na prácu odborníkov našej spoločnosti v tvorbe webových stránok a jej kvalitu. Ukončenie projektu realizácie novej stránky televízie JOJ za podpory využitia najmodernejších prvkov v multimediálnej oblasti.

Január 1, 2008
Počet zamestnancov sa dostal na úroveň 40. Významným projektom s využitím inovatívnych prvkov sa stala realizácia internetového portálu Panelak.sk pre jeden z najsledovanejších slovenských seriálov Panelák. Stránka bola zaradená do súťaže Zlatý klinec 2008, kde sa umiestnila v TOP 3 v kategórii D - interactive & online a podkategórii D2 - webovské stránky.

Jún 1, 2007
Naša spoločnosť k tomuto dňu zamestnávala už 32 odborníkov v oblasti programovania a webdesignu. Začali sme sa sústrediť i na multimediálnu oblasť a integráciu videí a mnohých ďalších inovatívnych a moderných multimediálnych prvkov do webových stránok. Dôležitým projektom s využitím týchto prvkov bola realizácia webovej stránky pre TV JOJ.

Jún 6, 2006
Počet zamestnancov sa zvýšil na 10 ľudí a začali sa realizovať prvé rozsiahle projekty. Jedným z prvých projektov, kde bol implementovaný CMS systém TYPO3, bola realizácia firemnej prezentácie EUro Finance Consulting (EUFC). Ďalším projektom bola tvorba webovej stránky pre České aerolínie.

September 9, 2005
Založenie spoločnosti dvomi spoločníkmi - odborníkmi v oblasti programovania a dizajnu - Róbertom Mindžákom a Michalom Világim.

Facebook Twitter

 

O nás

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás