Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Linguo

Linguo simultánne tlmočenieLinguo je plne digitálny systém používaný na zabezpečenie distribúcie výstupov simultánneho tlmočenia účastníkom podujatia. Vhodné je na použitie do konferenčných miestností, školiacich sál ako aj na iné podujatia, pri ktorých sa očakáva potreba simultánneho tlmočenia do viacerých jazykov.

Systém Linguo je unikátny svojimi vlastnosťami, ktoré umožňujú plnú integráciu audio aj video vstupov aj výstupov. Štandardnými komponentmi v prípade využitia audio stôp sú najmä konferenčné účastnícke jednotky, prostredníctvom ktorých účastníci volia kanál, ktorý si želajú pri konferencii počúvať. Vstupný signál sa transformuje rôznymi komponentmi, kým sa dostane ako výstupný do KUJ. Naberaný je centrálnym riadiacim pultom, následne distribuovaný do tlmočníckych kabínok, v ktorých je zabezpečený preklad do tlmočených jazykov. Odtiaľ je následne opäť spracovaný a prostredníctvom bezdrôtovej riadiacej jednotky distribuovaný do koncových účastníckych prijímačov.

Centrálny riadiaci pult

Jadro systému LINGUO, spracováva prichádzajúci audio / video signál, transformuje ho, priebežne ukladá, distribuuje na preklad do digitálnych tlmočníckych pultov, následne po príchode prekladaného audio signálu do koncových bodov používateľovom účastníckych prijímačov. Všetko v reálnom čase s minimálnou dobou oneskorenia. Súčasťou je aplikácia na riadenie a správu podujatí, tlmočenia, správu digitálnych tlmočníckych pultov. Umožňuje privátnu komunikáciu so všetkými digitálnymi tlmočníckymi pultami.

Tlmočnícka kabínka

Kabínka na tlmočenie, vyrobená v súlade s normou ISO. Obsahuje dve stanovištia. Môže byť obsadená jedným alebo dvomi tlmočníkmi.  Presklené stanovištia umožňujú dobrý výhľad na aulu, resp. konferenčnú miestnosť.

Digitálny tlmočnícky pult

Zariadenie na kompletnú realizáciu prekladu. Umožňuje funkcie ako zadanie údajov o tlmočníkovi, voľba vstupného audio signálu, mute, privátna komunikácia. Ovládanie aplikácie prostredníctvom dotykovej obrazovky, vysoko citlivý mikrofón pre naberanie vstupného signálu, odrušenie externých vplyvov pre dosiahnutie maximálnej kvality výstupu.

Bezdrôtová riadiaca jednotka

Zabezpečuje distribúciu audio signálu vo všetkých prekladaných jazykoch.

Konferenčná účastnícka jednotka

Zariadenie s dotykovým ovládaním, ktoré má k dispozícii účastník konferencie. Umožňuje distribúciu informácii o prebiehajúcom podujatí, napr. názov, trvanie, spíkri. Umožňuje voľbu aktívneho jazyka.

Ďalšie informácie o systéme Linguo nájdete na oficiálnej stránke produktu Linguo - systém pre simultánne tlmočenie.

 

Facebook Twitter

 

Riešenia

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás