Als E-Mail senden Druckformat

 

MONOGRAM Career Days

Do nášho tímu hľadáme nových tvorivých a a cieľavedomých kolegov na rôzne pracovné pozície v oblasti PHP, designu a multimedií. 

V rámci výberových procesov vám ponúkame dve zaujímavé príležitosti stretnúť sa s predstaviteľmi našej spoločnosti a dozvedieť sa viac o portfóliu produktov a službách, pracovných tímoch, inováciách a voľných pracovných pozíciách:

  • 25.10.2011 sa predstavíme v rámci pripravovaného workshopu "JOB FOR TIM", ktorú pre svojich študentov pripravila Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU Bratislava. Od 9:00 do 15:00 vám budeme k dispozícií v  vo vestibule Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU na Radlinského ulici v Bratislave.
  • 26.10.2011 nás nájdete na Fakulte elektrotechniky a informatiky na Ilkovičovej ulici v Bratislave, na ktorej sa od 15:00 uskutoční prvá zo sérii diskusií "Big fut" s názvom "Kedy budeme všetci elektrárne".

Na oboch podujatiach sa zúčastnia aj zástupcovia nášho HR oddelenia, čo Vám umožní priamo sa uchádzať o jednotlivé pracovné pozície.

Súťaž pre našich fanúšikov na Facebooku

Navyše sme pre vás pripravili zaujímavú súťaž. Stačí ak sa stanete naším fanúšikom na Facebooku a budete zaradený do žrebovania o skvelé ceny:

1. cena – mesačná stáž v spoločnosti MONOGRAM. Využite jedinečnú príležitosť stať sa na mesiac členom MONOGRAM tímu, podieľať sa na inováciách, vývoji nových produktov a služieb a získať tak cenné skúsenosti a zručnosti.

2.-3. cena – exkurzia do zákulisia Zimného štadiónu O. Nepelu v Bratislave. Nahliadnite do zákulisia najznámejšieho slovenského štadióna a spoznajte, ako sa režíruje hokejový zápas, ako vznikajú efekty, či kde sa riadi ozvučenie.

4.-11. cena – tričko s logom MONOGRAMu.

www.facebook.com/MONOGRAMsk

Výhercov vyžrebujeme spomedzi všetkých našich fanúšikov na Facebooku dňa 11.11.2011. Mená výhercov budú zverejnené na stránke www.monogram.sk.

Tešíme sa na stretnutie s vami! A nezabudnite si priniesť svoje životopisy.

Ďalšie informácie

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek