Als E-Mail senden Druckformat

 

Big fut - 1st discussion

Kedy sa budeme dožívať 100 rokov?

"Kedy sa budeme dožívať 100 rokov?" je názov témy druhej v poradí zo sérií diskusií Big fut, torá sa uskutoční v utorok 22. novembra 2011 o 15.00 vo veľkej aule Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Starnutie Európy so sebou prináša rastúci dopyt po intenzívnej a kvalitnej zdravotnej starostlivosti. Čo treba urobiť, aby sa priemerný vek jej obyvateľov zvyšoval spolu s ich dobrou vitalitou? Prečo sa už dnes nedožívame v priemere 100 rokov? Ktoré choroby sú zodpovedné za znižovanie tohto teoretického priemeru a čo všetko s tým dnes dokáže medicína robiť? Možno chorobu diagnostikovať skôr, ako sa prejaví? To sú témy, ktorým sa budú venovať moderátori diskusie Štefan Hríb a Martin Mojžiš spolu s týmito odbornými hosťami:

  • Ing. Radoslav Kaminský, MSc., PhD., zo spoločnosti Siemens s.r.o.
  • MUDr Milan Leckéši, zo spoločnosti AGEL a.s.
  • prof. MUDr. Daniel Pella, PhD., z Lekárskej fakulty, Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Zúčastniť diskusie sa môžete osobne alebo cez live streaming, v rámci ktorého sa budete môcť aj zapojiť do diskusie, zaslaním otázok počas live prenosu. Diskusie budú zároveň priamo na tejto stránke archivované, teda budete si ich môcť kedykoľvek pozrieť.

Súťaž o Apple MacBook Air

V rámci tejto diskusie Big fut máte navyše šancu vyhrať skvelý Apple MacBook Air. Stačí, ak sa naživo zúčastníte diskusie v aule Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, budete fanúšikom Big futu na Facebooku a vydržíte až do konca diskusie, kedy bude odovzdaná cena jednému šťastlivcovi.

 

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek