Als E-Mail senden Druckformat

 

Researcher´s night 2012

Festival vedy 2012

V piatok, 28. septembra 2012, sa uskutoční v poradí už šiesty ročník Noci výskumníkov na Slovenskou. Podujatia projektu sa uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Žiline a Tatranskej Lomnici. MONOGRAM ako hlavný technologický partner pre vás pripravuje určite zaujímavý program, na ktorý sa môžte tešiť v Avion Shopping Parku ale aj v centre mesta, v ktorom organizátori tohto podujatia pripravujú po prvý raz výnimočnú vedeckú párty. O atrakciách, ktoré pre Vás MONOGRAM pripravuje, vás budeme informovať už čoskoro.

Researchers are among us

Ústredným motívom tohto projektu je motto „Researchers are among us“, „Vedci sú medzi nami“. Poslaním projektu je ukázať, že vedci sú „obyčajní“ ľudia s výnimočným povolaním, umožniť vám "nazrieť im cez plece", spoznať ich a vidieť výsledky ich práce.

Ak sa chcete osobne stretnúť so špičkovými vedcami a výskumníkmi, príďte sa pozrieť na podujatia. Vy sami máte príležitosť zistiť, akí sú to ľudia, čo je predmetom ich skúmania a zároveň zažiť deň a noc plnú zábavy a objavov.

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek