Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Ako bolo na MobileRulezz 2013?

V utorok 23.4.2013 sa v novej aule Ekonomickej univerzity v Bratislave konal už 3. ročník najväčšej konferencie o mobilnom marketingu na Slovensku. Prezentovalo na nej množstvo odborníkov z rôznych oblastí zameraných na mobilný marketing, ktorí sa počas prednášok podelili s účastníkmi o svoje cenné skúsenosti a znalosti.

Workshopy a prednášky

Záujemcovia o podrobnejšie informácie o vývoji aplikácií, Windows 8 platforme, bezpečnosti mobilných aplikácií a webov a mnohých ďalších témach sa mohli zúčastniť odborných workshopov. MONOGRAM Technologies, ako partner konferencie, okrem poskytnutia 2 atraktívnych cien do tomboly – Single balíky CoverPage, bol aj organizátorom jedného z týchto workshopov – Windows (Phone) 8 platforma, na ktorom sa účastníci mohli dozvedieť viac o jej fungovaní, špecifikách a tiež výhodách a nevýhodách. Prednáška Ing. Andreja Miklošíka, PhD., COO spoločnosti MONOGRAM Technologies, „Mobilný publishing? No problem!“ zase poskytla zaujímavé informácie o modernom a jednoduchom spôsobe vytvárania mobilných aplikácií.

CoverPage na MobileRulezz 2013

Na konferencii sa mohli účastníci zastaviť aj pri množstve stánkov s prezentáciami produktov jednotlivých spoločností, medzi ktorými nechýbal ani prezentačný stánok spoločnosti MONOGRAM Technologies s jej produktom CoverPage. Okrem získania informácií o digitálnej publikačnej platforme, pomocou ktorej je možné rýchlo a jednoducho vytvoriť vlastnú interaktívnu aplikáciu, si mohli účastníci, ktorí mali so sebou materiály vo forme PDF alebo JPEG sami vyskúšať jednoduchú prácu s CoverPage a vidieť efektný výsledok, ktorý sa dá pomocou nej vytvoriť.

Súťaž o najlepšiu mobilnú aplikáciu

Súčasťou konferencie bola aj súťaž o najlepšiu mobilnú aplikáciu na Slovensku. Ocenenie tento rok získala aplikácia Family by Sygic, pomocou ktorej je možné lokalizovať, kde sa nachádzajú jednotliví členovia rodiny, umožňuje posielať bezplatné správy, SOS správy s presnou polohou a tiež informovať rodičov v prípade, že sa ich deti hrajú na nebezpečnom mieste.

Vyhlasovanie víťazov sa konalo na PartyRulezz po skončení  konferencie  v bratislavskom Ateliéri Babylon, ktorá začala o 19:00 hod. Súčasťou bola aj exkluzívna prednáška Mobilné aplikácie z hľadiska IT špeciálne pre mobilných developerov.

Veríme, že účasť na MobileRulezz 2013 bola pre všetkých obohacujúca a dúfame, že sa stretneme aj na ďalších ročníkoch.

https://www.facebook.com/RulezzSK
https://twitter.com/RulezzSK

Galéria

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás