Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Ako bolo na MobileRulezz 2014?

IT firma roka na mobileRulezzV stredu 6. mája 2014 sa MONOGRAM zúčastnil už 4. ročníka jednej z najúspešnejších konferencií o mobilnom marketingu na Slovenku s názvom MobileRulezz 2014, ktorá sa konala v hoteli NH Gate One v Bratislave.  Na túto konferenciu bolo pozvaných mnoho odborníkov z rôznych oblastí zameraných na mobilný marketing, ktorí sa počas prednášok podelili s účastníkmi o svoje cenné skúsenosti a znalosti.

MONOGRAM bol partnerom podujatia

Organizátorom tejto konferencie bola spoločnosť Marketers, s.r.o., ktorá už od roku 2011 organizuje popredné konferencie na Slovensku a v Českej republike. Jej spoluorganizátorom bola spoločnosť Mobilmania. Medzi ďalších popredných partnerov patrili spoločnosti Orange, Tatra banka, Adbee, Ascalon Media House, Bittner Print, BonBon, PS:digital, Net Sales, TNS a samozrejme MONOGRAM Technologies.

MONOGRAM Technologies, ako partner konferencie, okrem poskytnutia hodnotnej ceny do tomboly v hodnote  1490 €, ktorou bola Single App CoverPage, bol aj spoluorganizátorom jedného z týchto workshopov, kde vystúpili naši developeri Miroslav Kováč, profesionálny Lead iOS developer a Martin Janík, Mobile & interactive manager s témou “Porovnanie platforiem pri riešení bežných úloh z pohľadu vývojárov”, kde porovnávali prístupy a nástroje k riešeniu bežných úloh pri vývoji aplikácií, ako je životný cyklus aplikácie, vytváranie používateľského rozhrania, práca so súbormi, so sieťovou vrstvou či lokálnymi databázami. Komparovali tak tri súčasne najznámejšie a najrozšírenejšie mobilné platformy iOS, Android a Windows (Mobile) 8.

CoverPage na MobileRulezz 2014

Počas celej konferencie a najmä počas prestávok sa účastníci konferencie mohli zastaviť pri promo stánkoch, kde mohli načerpať inšpirácie z oblasti mobilného marketingu. Jedným z týchto stánkov bol aj stánok MONOGRAM Technologies, kde sa účastníci mali možnosť dozvedieť, ako funguje platforma pre digitálne publikovanie CoverPage ako interaktívny nástroj marketingu a ako ju môžu využiť pre svoje marketingové alebo predajné účely.

Bol pre nich pripravený ukážkový CoverPage projekt, ukážky rôznych mobilných aplikácií postavených na tejto platforme a mini promo videá. Naživo si tak účastníci konferencie mohli pozrieť, ako Mercedes Benz využíva CoverPage na publikovanie svojho PR časopisu Hviezdy ciest a rovnako tak aj vyskúšať tvorbu digitálneho obsahu na tejto platforme.

Každý z účastníkov konferencie MobileRullez k tomu dostal voucher na zľavu 30 % pri objednaní CoverPage. Táto zľava platí až do konca roka 2014.

Koniec dobrý, všetko dobré

Ako každá dobra konferencia, aj táto konferencia nadchla svojim dobre pripraveným programom. Mohli ste sa na nej dozvedieť, čo sa za posledný rok udialo v oblasti mobilného marketingu, o novinkách zo sveta mobilov, o faktoch a mýtoch o mobilnom marketing, niečo viac o m-commerce a nákupoch cez mobil a v poobedňajších hodinách paralelne v dvoch prednáškových miestnostiach prebiehali workshopy pre vývojárov. Konferenciu ukončili shortlisty najlepších slovenských aplikácií, ktoré boli zaradené do súťaže AppsRulezz 2014. Výhercovia tejto AppsRulezz súťaže boli vyhlásení na afterparty v bratislavskom Connecte, ktorá sa konala v ten istý deň, 6. mája 2014 o 20:00.

V tejto súťaži boli hodnotené mobilné aplikácie, ktoré boli rozdelené do nasledovných kategórií: brandovaná aplikácia, nebrandovaná aplikácia, smartphone, tablet, TV a gadgets. Top víťazom celej súťaže sa stala aplikácia HOPINTAXI od spoločnosti HopIN s.r.o., ktorá vyhrala aj kategóriu nebrandovaná aplikácia a rovnako tak aj najvyššiu cenu za všetky aplikácie s názvom APP PRIX.

IT firma roka a CoverPage na MobileRulezz 2014IT firma roka a CoverPage na MobileRulezz 2014

IT firma roka a CoverPage na MobileRulezz 2014IT firma roka a CoverPage na MobileRulezz 2014

 

 

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás