Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Ako bolo na veľtrhu Reklama Polygraf 2013?

14.5.-16.5.2013 sa v Prahe konal už dvadsiaty ročník veľtrhu Reklama Polygraf, na ktorom sa pravidelne stretávajú záujemcovia o najnovšie trendy v oblasti polygrafie, výroby reklamy, darčekových predmetov a ďalších súvisiacich služieb.

Tento rok sa veľtrh konal v halách PVA EXPO Praha Letňany, ktoré poskytli dostatočný priestor pre 220 vystavovateľov so širokou ponukou svojich služieb a ukážkami svojho umenia. MONOGRAM priblížil návštevníkom veľtrhu svoj produkt CoverPage, vďaka ktorému môžu svoje produkty a služby  zviditeľniť naj na tabletoch a mobilných zariadeniach.

Event Day

Súčasťou veľtrhu bol aj atraktívny sprievodný program. V utorok sa v rámci neho konal Event Day, na ktorom sa predstavili rôzne cateringové spoločnosti, spoločnosti zaoberajúce sa prenájmom priestorov, poskytovatelia konferenčnej, ozvučovacej a osvetľovacej techniky, ale aj poskytovatelia foto a video služieb, či tvorcovia rôznych atrakcií a zážitkov pre deti aj dospelých. Boli tu teda všetci, ktorí sa zaoberajú tvorbou eventov a súvisiacimi činnosťami. Vystavovatelia počas Event Day predvádzali svoje produkty a služby priamo na mieste. Návštevníci tak mohli získať prehľad o možnostiach na trhu a tiež inšpiráciu pri vytváraní vlastného nezabudnuteľného eventu.

Jedným z účastníkov Event Day bol aj bublinár Matěj Kodeš, ktorý je ako jediný v Českej republike členom medzinárodnej asociácie profesionálnych bublinárov. Návštevníci Event Day si tak mohli naplno vychutnať vystúpenie bublinára, medzi úspechy ktorého patrí napríklad uzavretie kamiónu alebo 5 živých tigrov do obrovskej bubliny.

Konferencia DIGIPUB 2013

15.5.2013 tvorila sprievodný program veľtrhu konferencia DIGIPUB, ktorá zaujala najmä nadšencov mobilných zariadení a platforiem. Súčasťou konferencie boli prednášky o tabletoch, tabletových médiách a publikačných systémoch. V cykle prednášok o publikačných systémoch nechýbal ani MONOGRAM s produktom CoverPage, ktorý je intuitívnym nástrojom na tvorbu interaktívnych a multimediálnych prezentácií zo statického PDF alebo obrázku. CoverPage bol okrem prednášky odprezentovaný aj vo výstavnom stánku, kde mohli návštevníci okrem informácií o fungovaní a využití CoverPage získať špeciálny zľavový kupón na jednotlivé balíky CoverPage, určený len pre návštevníkov veľtrhu.

Sprievodný program počas posledného dňa veľtrhu bol venovaný prednáškam o webových stránkach a sociálnych sieťach. Aj tu mohli návštevníci získať množstvo cenných rád, odporúčaní a kontaktov, ktoré im umožnia efektívne prezentovať svoju spoločnosť.

Fotogaléria

 

CoverPage publikovanie na mobilné platformy

Veľtrh Reklama Polygraf 2013 prednáška o digitálnom publikovaní

CoverPage publikovanie na tablety a mobily

CoverPage interaktívne prednášky a publikácie

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás