Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

CoverPage na veľtrhu Reklama Polygraf

V dňoch 14.5.-16.5.2013 sa už po dvadsiaty krát uskutoční najväčší veľtrh reklamy a polygrafie v rámci strednej a východnej Európy, Reklama Polygraf. PVA EXPO Praha – Letňany sa tak opäť naplní záujemcami o všetko, čo úzko súvisí s reklamou, propagáciou a komunikáciou.

Reklama Polygraf

Veľtrh Reklama Polygraf si za dvadsať rokov získal množstvo priaznivcov a pravidelných návštevníkov. Ide o kontraktačno-predajný veľtrh, v rámci ktorého sa majú možnosť stretnúť odborníci zameraní na výrobu reklamy, polygrafiu, darčekové predmety a ďalšie súvisiace služby. Každoročne sú tu predstavené najnovšie trendy, výrobné postupy a moderné riešenia reklamnej komunikácie. Záujem o tento veľtrh zvyšuje aj odborný sprievodný program tvorený množstvom zaujímavých prednášok.

CoverPage – nástroj na digitálne publikovanie

Na veľtrhu nebude chýbať ani spoločnosť MONOGRAM Technologies s produktom CoverPage, nástrojom na tvorbu interaktívnych prezentácií pre tablety a mobilné zariadenia. Návštevníci prezentačného stánku CoverPage sa môžu tešiť na množstvo informácií o najnovších trendoch a možnostiach využitia mobilných zariadení pre svoje projekty a tiež na rôzne tipy ako premeniť obyčajný katalóg na atraktívnu interaktívnu prezentáciu. V prípade, že si prinesú svoje projekty vo formáte PDF, budú môcť sami vyskúšať jednoduchú prácu s CoverPage pri tvorbe vlastnej interaktívnej aplikácie.

Konferencia DIGIPUB 2013

Súčasťou sprievodného programu veľtrhu bude aj celodenná konferencia DIGIPUB 2013, zameraná na publikovanie časopisov na tabletoch. Konferencia je naplánovaná na stredu, 15.5.2013. Do cyklu prednášok je zaradená aj prednáška „CoverPage – Digitálne publikovanie pre každého“ ktorá bude informovať o jednoduchom spôsobe premeny statického obsahu na interaktívnu prezentáciu plnú multimediálnych prvkov.

Príďte sa dozvedieť viac o atraktívnych možnostiach publikovania, reklame a polygrafii na veľtrh Reklama Polygraf už 14.5.-16.5.2013 do PVA EXPO Praha – Letňany. Prezentačný stánok CoverPage nájdete pod číslom 259 v Hale 3.

Prineste si vlastný projekt na PDF a nechajte sa očariť výsledkom v podobe interaktívnej prezentácie, ktorú si s našou pomocou sami vytvoríte.

Tešíme sa na vašu účasť.

Užitočné linky:

Základné informácie o veľtrhu – cena vstupného, miesto konania, doprava
http://www.reklama-fair.cz/cz/stranky/zakladni_informace_2013.html

Program prednášok konferencie DIGIPUB 2013
http://optio.cz/novinky/zveme-vas-na-konferenci-o-digitalnim-publikovani-digipub-2013/

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás