Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Ďalší ročník MobileRulezz už čoskoro

Mobilný marketing je stále viac rozvíjajúcou sa oblasťou. Vďaka rýchlemu rozvoju mobilných telefónov, smartfónov a tabletov majú spoločnosti možnosť  prezentovať seba a svoje produkty inovatívnymi spôsobmi. Pod mobilným marketingom sa teda už dávno nemyslí iba zasielanie reklamných a súťažných SMS. Moderný mobilný marketing poskytuje dnes už takmer neobmedzené možnosti oslovenia zákazníkov. Medzi najčastejšie využívané nástroje mobilného marketingu patria interaktívne aplikácie, hry, rôzne úlohy, 3D prvky, zvukové efekty, spojenie tlačených materiálov s mobilnými aplikáciami či spájanie mobilných aplikácií so sociálnymi sieťami. Trendmi minulého roku bol tiež micromapping, pomocou ktorého sú zákazníci navigovaní priamo k produktu, mobile couponing, ktorý umožňuje distribuovať zľavové kupóny do mobilného telefónu a tiež tzv. rozšírená realita, zobrazujúca v priestore objekty, ktoré tam v skutočnosti nie sú.

O týchto a mnohých ďalších možnostiach mobilného marketingu bude 3. ročník najväčšej konferencie na Slovensku, zameranej na mobilný marketing , MobileRulezz. Konferencia nesie tento rok názov  „Lucky 2013 for mobile marketing“.

Témami konferencie budú novinky v mobilnom marketingu, nové mobilné zariadenia a tiež trendy v mobilných aplikáciách a marketingu. Návštevníci sa môžu tešiť tiež na rôzne prípadové štúdie zo Slovenska aj zo sveta.

Súčasťou konferencie bude aj národná súťaž mobilných aplikácií AppsRulezz 2013. Po vyhlásení víťazov bude nasledovať networkingová afterparty pre komunitu mobilných marketérov a developerov. Medzi hodnotné ceny, ktoré budú môcť súťažiaci získať, patrí aj balíček CoverPage s kompletným servisom od spoločnosti MONOGRAM Technologies, spol. s r.o., ktorá je hrdým partnerom konferencie. CoverPage je aplikácia umožňujúca vytvoriť zo statického PDF interaktívnu mobilnú alebo tabletovú aplikáciu. Jednoduchým spôsobom sa v nej dá vytvoriť  interaktívna fotogaléria, vložiť video, hra či rôzne animácie, vytvoriť 3D objekty, ktoré umožňujú zákazníkom rotovať produkt a obzrieť si ho z rôznych uhlov a tiež dotykom ovládaná zmena farebnosti jednotlivých štruktúr.

Viac informácií o balíčku CoverPage získate na stránke www.coverpageapp.com

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás