Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Kedy sa budeme dožívať 100 rokov?

Kedy sa budeme dožívať 100 rokov?

"Kedy sa budeme dožívať 100 rokov?" je názov témy druhej v poradí zo sérií diskusií Big fut, torá sa uskutoční v utorok 22. novembra 2011 o 15.00 vo veľkej aule Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Starnutie Európy so sebou prináša rastúci dopyt po intenzívnej a kvalitnej zdravotnej starostlivosti. Čo treba urobiť, aby sa priemerný vek jej obyvateľov zvyšoval spolu s ich dobrou vitalitou? Prečo sa už dnes nedožívame v priemere 100 rokov? Ktoré choroby sú zodpovedné za znižovanie tohto teoretického priemeru a čo všetko s tým dnes dokáže medicína robiť? Možno chorobu diagnostikovať skôr, ako sa prejaví? To sú témy, ktorým sa budú venovať moderátori diskusie Štefan Hríb a Martin Mojžiš spolu s týmito odbornými hosťami:

  • Ing. Radoslav Kaminský, MSc., PhD., zo spoločnosti Siemens s.r.o.
  • MUDr Milan Leckéši, zo spoločnosti AGEL a.s.
  • prof. MUDr. Daniel Pella, PhD., z Lekárskej fakulty, Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

Zúčastniť diskusie sa môžete osobne alebo cez live streaming, v rámci ktorého sa budete môcť aj zapojiť do diskusie, zaslaním otázok počas live prenosu. Diskusie budú zároveň priamo na tejto stránke archivované, teda budete si ich môcť kedykoľvek pozrieť.

Big fut

MONOGRAM je jedným z hlavných organizátorov sérií diskusií s názvom Big fut a tiež tieto eventy zabezpečujeme aj  po technologickej stránke. Jedná sa o seriál živých diskusií, ktoré hľadajú odpovede na naliehavé otázky súčasnosti nielen na technologickom pozadí, ale prinášajú aj ekonomický, spoločenský a morálny pohľad. Big fut vždy zavíta na pôdu vybranej slovenskej univerzity a prostredníctvom live prenosov si diskusiu bude môcť pozrieť ktokoľvek na webovej stránke www.bigfut.sk. Moderátori Štefan Hríb a Martin Mojžiš vás spolu so svojimi odbornými hosťami prevedú počas školského roka 2011/2012 cez rôzne témy. Na diskusiách sa môžte zúčastniť osobne alebo cez live streaming, prípadne si pozrieť záznam diskusie z archívu. Na živý prenos každej diskusie je použité kompaktné, prenosné a plne vybavené zariadenie pre SD, HD a 3DHD televíznu produkciu a online vysielanie - BCC Bradcast case.

Súťaž o Apple MacBook Air

V rámci tejto diskusie Big fut máte navyše šancu vyhrať skvelý Apple MacBook Air. Stačí, ak sa naživo zúčastníte diskusie v aule Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, budete fanúšikom Big futu na Facebooku a vydržíte až do konca diskusie, kedy bude odovzdaná cena jednému šťastlivcovi.

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás