Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

MONOGRAM opäť na MobileRulezz

MobileRulezz 20146. mája 2014 sa MONOGRAM opäť zúčastní najväčšej konferencie o mobilnom marketingu na Slovenku s názvom MobileRulezz 2014. Čaká nás už 4. ročník tohto podujatia, pričom budeme participovať aj na 4. ročníku národnej súťaže mobilných & TV aplikácií AppsRulezz 2014.

Mobily a tablety sú in

Z výskumov vieme, že až 9 z 10 Európanov má mobil, dokonca až 15 % vyhľadávajúcich sa pripája na internet cez mobilné zariadenia. Viac ako 60 % ľudí využíva aspoň 2 zariadenia za deň, viac ako 40 % používateľov využíva viac než tri zariadenia. Až 52 % používateľov tabletov tvrdí, že radšej nakupuje na internete cez tablet než cez PC. Takéto a iné zaujímavé informácie sa môžete dozvedieť na konferencii MobileRulezz 2014.

Prečo práve MobileRulezz

Ak sa zaujímate o mobilný marketing, je to presne ten typ konferencie, na ktorej nesmiete chýbať. Témami konferencie MobileRulezz 2014 sú novinky v mobilnom marketingu, nové mobilné zariadenia, trendy v mobilných aplikáciách a marketingu a mnoho rôznorodých prípadových štúdií zo Slovenska aj zo sveta. Špecifické zameranie konferencie a súťaže zaručuje, že sa tu stretnete s mnohými marketingovými manažérmi TOP značiek, profesionálmi z reklamných, mediálnych, digitálnych či PR agentúr, vývojármi mobilných aplikácií, novinármi a blogermi venujúcimi sa témam ako new media, technológie, inovácie, trendy v mobilných aplikáciách.

Medzi doterajších prednášajúcich predošlých ročníkov patrili zástupcovia firiem ako Google, ESET, Orange, O2, Slovak Telekom, Tatra Banka, TNS, Sygic, TCS DigitalWorld, MobilMania, Inmite, Triad, ui42, Zaraguza, Etarget, A SMS, IAB a samozrejme aj MONOGRAM.

MONOGRAM na MobileRulezz

MobileRulezz 2013MONOGRAM, samozrejme, nemôže chýbať na tejto konferencii so svojim informačným stánkom. Môžete sa pristaviť a dozvedieť niečo viac o CoverPage ako účinnom nástroji mobilného marketingu. Pripravíme Vám ukážkový CoverPage projekt, rôzne mobilné aplikácie a mini videá. Naživo si budete môcť pozrieť ako Mercedes Benz využíva CoverPage ako interaktívny nástroj marketingu. Dokonca si môžete priniesť svoj vlastný projekt na USB kľúči v PDF dokumente a môžete odísť s vlastným publikovaným digitálnym projektom.

Počas workshopu vystúpia naši vývojári Martin Janík a Miroslav Kováč s témou „Porovnanie platforiem pri riešení bežných úloh z pohľadu vývojárov“, kde budú rečou nás smrteľníkov a nielen dizajnérov porovnávať prístupy a nástroje pri riešení bežných úloh pri vytváraní mobilných aplikácií pre platformy iOS, Android a Windows8.

Najlepšie nakoniec

Môžete sa tešiť aj na tombolu. Spomedzi účastníkov bude vyžrebovaný ten, kto vyhrá single brandovanú mobilnú aplikáciu od spoločnosti MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.  v hodnote  1490 €.
Po konferencii MobileRulezz sa bude konať networkingová afterparty pre komunitu mobilných marketérov a developerov, kde získate nové kontakty z oblasti IT technológií. Ak nás tam aj po pár drinkoch nájdete, môžete sa nás spýtať na čokoľvek, čo Vám napadne. Na ďalšie informácie o konferencii MobileRulezz sa môžete tešiť v najbližších dňoch na stránke mobile.rulezz.

 IT firma roka na mobileRulezz

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás