Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

MONOGRAM sponzoruje prestížne ocenenie Startup Awards

Už zajtra sa bude v bratislavskom Mestskom Divadle P.O. Hviezdoslava konať prestížna súťaž Startup Awards, vďaka ktorej si 4 začínajúce inovatívne firmy budú môcť splniť svoj sen. MONOGRAM je jedným z hlavných sponzorov tohto výnimočného podujatia.

Startup awards podujatie

Hlavnou myšlienkou súťaže je oceniť inovatívnosť mladých firiem a pomôcť preniesť ich myšlienky do praxe. Cenou, ktorú môžu finalisti počas gala večera vyhrať tak nie je finančné ohodnotenie, ale jedinečná príležitosť nadobudnutia nových poznatkov, rád a kontaktov počas pobytu v jednom zo svetových inovatívnych centier. Štyrom víťazným firmám sa tak vďaka Startup Awards otvoria nové možnosti získania investorov a klientov spolu s množstvom cenných skúseností.

Počas druhého ročníka tohto prestížneho ocenenia, známeho aj ako „Oscar pre slovenské inovatívne spoločnosti“ budú môcť finalisti odprezentovať svoje nápady pred 5-člennov porotou, ktorá následne rozhodne o víťazných firmách. Súťaž pozostáva zo štyroch kategórií a to Startup Award DIGITAL, Startup Award SCIENCE, Startup Award ART a Startup Award SOCIETY. V každej z týchto kategórií je zaradených 5 finalistov, spolu tak bude v sobotu predstavených až 20 výnimočných myšlienok.

Startup výhry

Tohtoroční víťazi Startup Awards na Slovensku budú môcť absolvovať týždenný pobyt v Plug and Play technologickom centre v južnej časti Sanfranciského zálivu v severnej Kalifornii. Sídlia tu spoločnosti ako Adobe Systems, Apple Computer, Cisco Systems, Google, Hewlett-Packard, Intel a mnohé iné. Pre mladé víťazné inovatívne firmy to tak bude príležitosť na prehĺbenie a doplnenie množstva poznatkov z oblasti technológií, ale aj praktických skúseností  pretvárania začínajúcej spoločnosti na globálnu. Súčasťou tejto výhry je aj obed s investormi a mentormi, ktorý začínajúcim podnikateľom umožní vytvoriť cenné kontakty a získať pomoc pri rozvíjaní firmy.

Rozdielom v cenách oproti minulému roku je aj to, že si víťazi budú môcť sami určiť kde, kedy a na ako dlho pôjdu. Vytvorí sa tým príležitosť navštíviť miesta a spoznať investorov v oblasti najbližšej víťaznej myšlienke. Mladým inovátorom tak bude umožnené stretnúť sa s úspešnými firmami zameranými na podobnú oblasť a získať tak špecifické odporúčania. V ponuke je teda okrem Silicon Valley, ako svetového technologického centra, aj Fínsko, Izrael a Anglicko.

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás