Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

BITE 2013

IT firma roka na BITE 2013V piatok 22.11.2013 a v sobotu 23.11.2013 sa v Incheba EXPO Bratislava bude konať najväčšie IT podujatie na Slovensku. Pod jednou strechou, na ploche 9 000 m2, sa stretnú tri silné značky NextGen EXPO by SECTOR, Notebook EXPO by PC REVUE a MS TechDays by Microsoft.

Prečo prísť na BITE expo?

Návštevníkov čakajú slovenské premiéry najnovších ultrabookov, tabletov, smartfónov, mobilných zariadení, herných konzol a rôznych ďalších IT produktov. Súčasťou podujatia bude aj 35 prednášok domácich a zahraničných speakrov na najvyššej odbornej úrovni, súťaže o hodnotné ceny, sprievodný program, gamerská zóna a množstvo prezentačných stánkov z rôznymi atrakciami.

Máš herca dvojníka?

Jedným z prezentačných stánkov bude aj stánok MONOGRAMu, v ktorom si návštevníci budú môcť vyskúšať aktivitu „Máš herca dvojníka?“. Aktivita využíva technológiu rozpoznávania tvárí - Face recognition, ktorá sa v praxi využíva v rôznych bezpečnostných systémoch na overenie totožnosti a správnu identifikáciu osôb. Face recognition od MONOGRAM Technologies sa v súčasnosti využíva napríklad na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Technológia funguje na princípe porovnávania vzdialeností 64 bodov na tvári človeka s tvárami v databáze fotografií. Môže byť použitá dvoma spôsobmi, a to vytvorením databázy osôb, ktoré majú vstup povolený (tzv. white list), alebo naopak, vytvorením databázy osôb, ktoré vstup povolený nemajú (tzv. black list). V prípade vyhodnotenia zhody blížiacej sa k 100% bude vstup osobe povolený alebo zamietnutý, podľa typu použitej databázy.

Návštevníci si tiež budú môcť overiť svoje znalosti z oblasti IT v krátkom MONOGRAM IT kvíze.

Vstupenky na podujatie BITE sú už v predpredaji cez Ticketportal, cena jednodňového lístka je 5 €, dvojdňového 9 €. Cena lístkov na mieste bude 8€ za jednodňový lístok, 12 € za dvojdňový.

Viac informácií o programe nájdete na www.bite.sk

Tešíme sa na stretnutie s vami :)

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás