Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Získali sme ocenenie podnikateľ roka 2010 v oblasti inovácií

Podnikateľ roka 2010

Prestížne ocenenie inovatívny podnikateľ roka 2010 pre Jána Jenču, managing directora spoločnosti MONOGRAM Technologies, s.r.o., vnímame ako uznanie jeho mimoriadneho prínosu k rozvoju inovácií v spoločnosti MONOGRAM a zároveň spoločnosti MONOGRAM ako celku. Zaradí sa tak oficiálne medzi popredné osobnosti slovenského biznisu, medzi ktoré patrí už niekoľko rokov.

Dlhodobá orientácia na výskum a vývoj

Spoločnosť MONOGRAM je od svojho vzniku orientovaná na inovácie a rozvoj nových technológií a produktov. Tento trend si udržala aj počas obdobia krízy a vďaka tomu je dnes jednou z najinovatívnejších slovenských firiem. To sa okrem iného prejavilo v posilnení trhovej pozície a expanzie na nové trhy s novými unikátnymi produktmi.

Inovatívne produkty

Výskum a inovácie sú realizované na dennej báze v rôznych komerčných, interných projektoch ako aj projektoch spolupráce s inými firmami a inštitúciami. Na trh uvádzame produkty, ktoré sú v mnohom unikátne nielen v európskom ale aj svetovom meradle. Ako príklad produktov, ktoré sú vyvinuté a stále inovované v poslednom období môžeme uviesť Colosseo - unikátny systém riadenia športových arén, naposledy inštalovaný a preverený v novej hokejovej aréne Ondreja Nepelu na turnaji Slovakia Cup, BCC (BroadCastCase) - unikátny produkt pre záznam, strih a live vysielanie videa s pomoocu malého "kufríka" a bez potreby veľkej techniky a početného obslužného tímu, UniVideo - systém integrujúci multimediálnu výučbu a jej streaming a archiving pre elearning, MeetVideo - uniikátne a široko kompatibilné riešenie pre videokonferencie v komerčnej aj akademickej sfére alebo Linguo - multimediálny systém pre tlmočenie on-site alebo prostredníctvom vzdialeného prístupu, zaujímavé napríklad pre medzinárodné konferencie alebo výukový proces či výskum v oblasti tlmočenia a lingvistiky.

Ďalšie smerovanie

Aj vďaka týmto a podobným oceneniam (napr. nominácia MONOGRAM na IT firmu roka 2010) máme stále ďalšiu motiváciu pre napredovanie nielen v oblasti výskumu a vývoja produktov, ale aj zlepšovania ich distribúcie a kvality dodávaných služieb pre našich zákazníkov. Aj napriek rastu ostávame mladou, dynamickou spoločnosťou, ktorá neodchádza z trhu malých a stredne veľkých projektov, ale snaží sa o to, aby boli inovatívne produkty a služby dostupné aj začínajúcim alebo menším firmám. V tomto úsilí budeme napredovať spolu s našimi iniciatívami v oblasti CSR. Chceme tak zvýšiť svoj prínos nielen v rámci komerčnej sféry, ale aj podpory projektov spolupráce alebo neziskových projektov našimi technológiami.

Monitoring médií

18.2.2011 4:00
"Titul Podnikateľ roka 2010 v oblasti inovácií získal Ján Jenča..." (TASR)

18.2.2011 10:00
"Titul Podnikateľ roka 2010 v oblasti inovácií získal jeden zo zakladateľov spoločnosti Monogram Technologies, s.r.o. Ján Jenča" (Webnoviny)

Facebook Twitter

Späť na zoznam noviniek

Novinky

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás