Poslať ako e-mail Formát pre tlač

 

Čo robíme

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá svojim klientom prináša kompletné IT riešenia šité na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou veľkých aj menších projektov a stovky spokojných klientov. Zaoberáme sa najmä vývojom softvéru a hardvéru na mieru, dizajnovaním a tvorbou prezentačných webových stránok, komplexných portálov a e-shopov, vývojom mobilných aplikácií a ponúkame tiež širokú škálu multimediálnych produktov.

Vývoj na mieru

Potrebujete zlepšiť procesy vo vašej firme, alebo máte nápad ako prostredníctvom inovatívnej aplikácie zarobiť, ale nedokážete sami takúto aplikáciu vytvoriť? MONOGRAM Technologies je pripravený vytvoriť pre vás softvér a hardvér podľa vašich predstáv a konkrétnych požiadaviek. Dohodnite si s nami stretnutie na ktorom prejdeme možnosti a postup ktorý bude pre vás najvýhodnejší.

Tvorba webových portálov

Našim klientom poskytujeme kompletné služby v oblasti tvorby webových portálov rôznych typov, vrátane e-commerce riešení. Medzi našich dlhoročných klientov patrí napríklad televízia JOJ, pre ktorú sme pripravili už 5. verziu portálu, ktorý je špecifický využitím pomerne zložitých streamovacích a archivačných technológií, vďaka ktorým sa portálu TV JOJ podarilo pred časom dostať do TOP 10 slovenského internetu. Špecializujeme sa na náročnejšie projekty, na ktoré treba mať potrebné skúsenosti z realizácie veľkých implementačných projektov. Naša pridaná hodnota je v komplexnosti a našom know-how, ktoré radi poskytneme aj vašemu projektu. Budeme radi, ak nás oslovíte s vaším projektovým zámerom.

Mobilné aplikácie

Zameriavame sa na vývoj mobilných aplikácií na mieru, podľa požiadaviek klienta a na základe našich odporúčaní a best practices.  Ponúkame tiež platformu (softvérový produkt), ktorý umožňuje vytvoriť si mobilnú aplikáciu vo vlastnej réžii, bez použitia programovania. Pomocou produktu CoverPage môžete zo statického obrázku vytvoriť jedinečnú interaktívnu prezentáciu, ktorá môže byť takmer ihneď publikovaná ako natívna aplikácia do obchodov platforiem iOS aj Android (Google Play). Intuitívne ovládanie vytvára z CoverPage nástroj, ktorý po krátkom zaškolení dokáže používať skutočne každý.

Komplexné riešenia

V našom portfóliu máme široké spektrum hotových produktov, ktorých inštaláciu je možné realizovať po obhliadke v relatívne krátkom čase. Patrí sem napríklad videokonferenčný systém MeetVideo, ktorý umožňuje organizovanie medzinárodných stretnutí s obchodnými partnermi bez zbytočných časových a finančných nákladov. Ponúkame tiež multimediálny systém pre prednáškové miestnosti UniVideo, ktorý umožňuje automatické nahrávanie a streamovanie prednášky, alebo jej úpravu po skončení. Jeho nasadenie je vhodné v univerzitných sálach a aulách ale aj kongresových centrách. Tlmočnícky systém Linguo umožňuje simultánne tlmočenie na diaľku, pričom zabezpečuje prekladateľom maximálny komfort pri práci. Nájdete u nás aj systémy podpory vedcov pri práci, pomocou ktorých dokážu jednoducho vytvárať videozáznamy svojej práce, automaticky prepisovať hovorené slovo do písaných poznámok a tiež pristupovať  k existujúcim záznamom a poznámkam prostredníctvom mobilného zariadenia.

 

Facebook Twitter

 

O nás

Vybrané referencie

eTREND

eTREND

Komplexný redesign spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií.

eTREND

ESET

ESET

Projekt na CMS TYPO3 s custom development modulmi.

ESET

Huste.tv verzia 4

Huste.tv verzia 4

Štvrtá verzia online TV s novým dizajnom a predplatným systémom.

Huste.tv verzia 4

JOJ.SK verzia 5

JOJ.SK verzia 5

Televízia Joj opäť prináša nový dizajn a technologické novinky na svojom portáli.

JOJ.SK verzia 5

Panta Rhei

Panta Rhei

Obľúbené kníhkupectvo Panta Rhei pripravilo pre svojich zákazníkov nový e-shop.

Panta Rhei

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Vyvinuli sme mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ.

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Všetky referencie

Kontaktujte nás