Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

BSPCM

Flash
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 7/10
    12345
  • Hodnotiacich2
 

Spustili sme novú prezentačnú stránku francúzskej spoločnosti BSPCM. Nájdete na nej informácie o spoločnosti, poskytovaných službách a využívaných metódach. Spoločnosť BSPCM na nej prezentuje svoju činnosť, približuje návštevníkom vznik a myšlienku jej loga a tiež predstavuje novo založenú galériu. Stránka teda slúži najmä na priblíženie spoločnosti návštevníkovi a na odprezentovanie firemnej filozofie.

Spoločnosť BSPCM

BSPCM je špecialistom na stratégiu a marketing v oblasti športu. Hlavným cieľom spoločnosti je priniesť nový pohľad na športový marketing, infraštruktúru štadiónov a tiež prípravu rôznych podujatí. Medzi jej klientov patria športové tímy, zastupiteľstvá veľkých miest, stavebné spoločnosti a mnoho ďalších, ktorí potrebujú poradiť s formulovaním a implementáciou stratégií, ktoré pomôžu vytvoriť dlhodobú hodnotu u zákazníkov. Na vytváraní tejto hodnoty sa podieľa aj spoločnosť ColosseoEAS, ktorá je dlhodobým partnerom spoločnosti BSPCM.

Publikačný systém WordPress

Nová stránka spoločnosti BSPCM je postavená na publikačnom systéme WordPress, ktorý umožňuje jednoduché vytváranie a spravovanie webstránok. Pohodlnosť jeho spravovania je jedným z dôvodov, prečo patrí medzi najpoužívanejšie publikačné systémy.Stránka je rozdelená do prehľadných celkov, čo umožňuje návštevníkom jednoduchú orientáciu a rýchle získanie informácií.

Verzia 3.5.1

Verzia 3.5.1 WordPress-u, použitá pri tvorbe stránky spoločnosti BSPCM, slúži ako bezpečnostné vydanie pre všetky predošlé verzie. Je v nej napríklad znemožnené skompromitovanie stránky prostredníctvom posielania falošných dotazov na server a vzdialeným skenovaním portov cez tzv. pingbacks. Webová stránka vďaka nim dostane informáciu o tom, že na jej obsah smeruje nejaký odkaz, čím autori získavajú prehľad o atraktívnosti ich článkov. Táto zaujímavá funkcia má však aj svoje negatíva. Najväčším je práve možnosť zneužitia spätných upozornení na získanie informácií o hostiteľoch v internej sieti, skenovanie portov alebo hackovanie routeru. Verzia 3.5.1 WordPress-u však tento problém rieši.

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378