Tlačiť


 

ColosseoEAS

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich13
 

Spustili sme novú prezentačnú stránku spoločnosti ColosseoEAS s moderným dizajnom, zvýšenou prehľadnosťou a väčším množstvom informácií. Návštevníci sa tu tak dozvedia podrobnosti o jednotlivých produktoch, inštaláciách a možnostiach ich využitia.

Vylepšenia stránky

Nová stránka spoločnosti ColosseoEAS oproti pôvodnej využíva pohyblivé prvky, medzi ktoré patrí napríklad rotujúci pás s vybranými referenciami na hlavnej stránke. Pod pásom s rotujúcimi referenciami sú produkty rozdelené do štyroch farebne odlíšených kategórií, čo zvyšuje prehľadnosť a umožňuje návštevníkom jednoduchú orientáciu na stránke.

Referencie jednotlivých inštalácií sú vytvorené rovnako veľmi prehľadným a čistým spôsobom. Nachádza sa tu úvodná tabuľka, v ktorej sú uvedené najdôležitejšie údaje o štadióne a inštalovaných moduloch, ďalej stručný popis inštalácie a fotogaléria. Filtrovať referencie je možné podľa športu, alebo podľa miesta. Na stránke pribudol tiež kontaktný formulár, ktorý umožňuje pohodlným spôsobom osloviť obchodné oddelenie priamo zo stránky.
Sekcia News v novej verzii obsahuje detailnejšie informácie o konferenciách a obchodných akciách, na ktorých sa spoločnosť ColosseoEAS prezentovala, spolu s fotodokumentáciou.  

TYPO3 verzia 6.0.0

Nová stránka je postavená na open - source redakčnom systéme TYPO3, ktorý patrí medzi najpoužívanejšie na svete. Používateľov zaujme najmä svojou komplexnosťou, bezpečnosťou, flexibilitou a pravidelnými aktualizáciami, ktoré neustále vylepšujú jeho funkcie, o čom svedčí aj verzia 6.0.0, na ktorej je postavená stránka ColosseoEAS.   

Medzi hlavné zmeny oproti predošlej verzii systému TYPO3 patrí funkcia „drag & drop“, pomocou ktorej sa dá obsah stránky v redakčnom systéme jednoducho presúvať a dopĺňať. Zmenilo sa aj rozloženie ikoniek v menu, vďaka čomu je systém pre používateľa ešte komfortnejší. Verzia 6.0.0 tiež rozvinula možnosť vytvárania interných poznámok v rámci redakčného systému a celkovo zlepšila použiteľnosť systému pre editorov a vývojárov.

ColosseoEAS

Spoločnosť ColosseoEAS je špecialistom na tvorbu produktov určených na riadenie športových hál, ktoré zabezpečujú športovým fanúšikom dokonalý zážitok zo stretnutia. Systém Colosseo je najmodernejší systém all-in-one, ktorý rieši vstup návštevníkov na zápasy, rezervácie a predaj lístkov, turnikety, videoidentifikáciu návštevníkov pri vstupe a následne v hľadisku, kompletný reklamný systém na plochách, dodávku reklamnej kocky, videorozhodcu a systém manažmentu zápasu a časomier. Vo svojom portfóliu má široké spektrum produktov, ktoré sú prispôsobené pre malé športové haly aj obrovské štadióny. Inštalácie realizovala na významných miestach ako Slovnaft Aréna v Bratislave, kde sa odohrali Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2011, Allianz Park v Londýne, Cow Palace v San Franciscu a tiež na štadióne v Soči, kde sa odohrali XXII. Zimné olympijské hry vo februári 2014.

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378