Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

HC Slovan Bratislava

Flash
  • Vaše hodnotenie 9/10  
  • Naše hodnotenie 9/10
    12345
  • Hodnotiacich5
 

Včera bola spustená vynovená webová stránka klubu HC Slovan, prinášajúca množstvo informácií zo sveta hokeja. Návštevníci na stránke nájdu okrem najaktuálnejších správ aj komplexné informácie o hráčoch, realizačnom tíme, lekároch, histórii klubu, pripravovaných zápasoch či vstupenkách.

O klube

HC Slovan Bratislava je profesionálny slovenský hokejový klub, osemnásobný majster Slovenska, ktorý v súčastnosti hrá prestížnu hokejovú ligu KHL. Domáce zápasy odohráva na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, tiež známeho ako Slovnaft Aréna. Do druhej najlepšej hokejovej ligy na svete sa začlenil v júni tohto roku, čím ešte zvýšil záujem fanúšikov a tiež kvalitu zápasov.

Nová webová stránka

Od pondelka nájdu fanúšikovia najaktuálnejšie informácie o klube na úplne novej webovej stránke, ktorá poskytuje vysokú prehľadnosť a rýchlu orientáciu v jej obsahu. Komfort pre návštevníkov zvyšuje aj rozpis zápasov v kalendárovej podobe, prostredníctvom ktorého bude tiež možné zakúpiť si vstupenky cez sieť Ticketportal. Kalendár pripravovaných zápasov obsahuje aj odkazy na live prenosy cez huste.tv, pričom zmeškané zápasy bude možné sledovať v archíve. 

Novinkou je možnosť prezerania aktuálnych štatistík o hráčoch, kluboch a sezóne priamo z KHL.ru. Návštevníkom tak web ponúka prehľadne usporiadané a neustále aktualizované informácie.

Pre fanúšikov Slovanu bola vytvorená aj sekcia Fan zóna, kde sa môžu zapojiť do množstva súťaží o zaujímavé ceny. Samozrejmosťou je tiež prepojenie na sociálne siete. V časti multimédiá nájdete fotogalérie zo zápasov a ostatných podujatí organizovaných HC Slovan.

Webstránka ponúka tri jazykové mutácie a to slovenskú, anglickú a ruskú. Komfortný systém administrácie, postavený na CMS systéme Typo3, umožňuje rýchlu a jednoduchú úpravu informácií, čím pomáha udržať ich vysokú aktuálnosť.

 

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378