Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Huste.tv verzia 4

Flash
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 9/10
    12345
  • Hodnotiacich11
 

Redizajn internetovej televízie

Internetová televízia Huste.tv prináša svojim divákom nový dizajn. Hlavná zmena nastala v použití tzv. "endless scrolling" (teda nekonečné skrolovanie) na hlavnej stránke a v sekciách. Divák sa tak nemusí preklikávať medzi stránkami, ale všetok obsah má na jednej stránke. Nová verzia Huste.tv má tiež tzv. "responsive design" , ktorý sa prispôsobuje rozlíšeniu displeja - na počítači, na iPade a iPhone. Pre iOS zariadenia prináša HTML player pre prehrávanie videí na zariadeniach bez flashu. 

TYPO3 a HTML5

Štvrtá verzia internetovej televízie prináša skĺbenie moderných technológií postavených na platforme TYPO3 a protokolu HTML5 a práve použitie tohto protokolu umožňuje responsive design portálu.

Vlastný systém predplatného

Nová verzia portálu Huste.tv prinesie tiež spoplatnenia exkluzívneho videoobsahu, ktorý bude dostupný iba na webe.  Nová platená sekcia bude spustená 15.9.2012 pre live prenosy a záznamy športov ako aj seriálov v archíve. Divák bude mať možnosť predplatiť si jedno video, pozeranie na 1 deň, mesiac, pol rok alebo rok.

Live prenosy

Pre systém live prenosov sa využíva inovatívne riešenie BCC Broadcast Case, ktorý sa opiera o stabilnú platformu v oblasti zberu, spracovávania a vysielania multimediálnych dát cez internet. Využívajú sa tu rôzne rozšírené funkcionality systému ako je online strižňa, transcoder, balancing, video réžia a pod.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378