Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

TeleRolo mobilná aplikácia pre TV JOJ

Flash
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 9/10
    12345
  • Hodnotiacich7
 

MONOGRAM Technologies vyvinul a spustil mobilnú aplikáciu pre televíziu JOJ s názvom TeleRolo. Spolu s ňou bola spustená aj webová stránka www.telerolo.sk, ktorá informuje o spôsobe používania aplikácie a podmienkach súťaže, ktorá je na aplikáciu naviazaná.

Projekt TeleRolo vznikol na základe úmyslu odmeňovať verných divákov televízie JOJ. Divákom a teda aj používateľom aplikácie pribúdajú percentá v aplikácii za to, že sledujú program televízie JOJ. Prostredníctvom tejto aplikácie zbierajú body za to, že sledujú aktuálne vysielanie. Pre týchto divákov televízia JOJ pripravila, za ich vernosť, vyše 27-tisíc cien. Medzi ne patria exkluzívne pobyty v luxusných hoteloch, profesionálne kurzy športových aktivít, celosezónne skipasy či aquapasy, darčekové poukazy do nákupných centier a mnohé ďalšie atraktívne výhry. Tieto ceny do súťaže venovali partneri televízie JOJ v hodnote viac ako 1,7 milióna eur. Každý divák, ktorý splní podmienky súťaže, si výhru vyberá sám, pričom má nárok len na jednu z nich.

Ako aplikácia funguje?

Aplikácia TeleRolo bola MONOGRAMom navrhnutá a vyvinutá tak, aby rozpoznávala okolité zvuky a tak zistila, či divák sleduje vysielanie televízie JOJ. Následne v náhodných intervaloch overuje, či divák zostal pri pozeraní tej istej televíznej stanice. Počas využívania aplikácie by mal byť smartfón umiestnený v dostatočnej blízkosti televízora, tak, aby zachytil zvuk v dostatočnej kvalite. Ideálne by mal byť mikrofón telefónu nasmerovaný k reproduktorom TV prijímača. V prípade, že má smartfón na rozpoznanie televíznej stanice vhodné podmienky, aplikácia sa sfarbuje na zeleno.

Podmienky súťaže TeleRolo

Za každú hodinu sledovania televízie JOJ používateľ získava jedno percento. Avšak body sa dajú získať len v podvečernom a prime-timeovom čase, t.j.v bloku od 18:00 do 23:00, keď sedí pri obrazovkách a sleduje televíziu JOJ najviac divákov a samozrejme, keď aj ceny reklám sú najvyššie. Pri spustení vie aplikácia automaticky rozpoznať, či divák sledujete televíziu JOJ. Toto rozpoznávanie v náhodných intervaloch opakuje a zaznamenáva čas kontroly. Tým aplikácia kontroluje diváka, či zostal pri sledovaní tej istej televíznej stanice.

Ďalšou nevyhnutnou podmienkou je, že používateľ aplikácie môže denne získať najviac 2,5 %, takže, k 100-percentnému naplneniu sledovacieho času sa ideálne dopracuje prinajmenšom za 40 dní, čím dokáže svoju vernosť voči televízii JOJ. Avšak na to, aby sa mu percentá plnohodnotne počítali, nesmie prepínať programy. Pri prepínaní riskuje, že práve v čase, keď prepína, začne aplikácia znova kontrolovať televízny signál a jeho percentá by sa mu mohli prestať rátať.

Pri registrácii do aplikácie musí užívateľ pravdivo vyplniť osobné údaje ako meno, priezvisko, rodné číslo, email a telefón. Všetky spomínané údaje sú povinné práve preto, že ich pravosť je dôležitá pri uplatnení výhry a jej vyzdvihnutí. V prípade, ak by sa tieto údaje nezhodovali so skutočnosťou, výhra nie je právoplatná a užívateľ si ju nemôže nárokovať.

Prístup do aplikácie TeleRolo funguje taktiež na princípe zdieľaného prihlásenia cez sociálne siete Facebook a Google Plus. Po prvej úspešnej registrácii sú ďalšie prihlásenia sa do aplikácie automatické, podobne, ako je to v prípade aplikácií sociálnych sietí. To znamená, že pri otváraní aplikácie nie je potrebné opätovne zadávať meno a heslo.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378