Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Webová stránka súťaže TeleRolo pre TV JOJ

Flash
  • Vaše hodnotenie 0/10  
  • Naše hodnotenie 9/10
    12345
  • Hodnotiacich0
 

MONOGRAM Technologies v spolupráci s TV JOJ vyvinul mobilnú aplikáciu s názvom TeleRolo. Spolu s aplikáciou bola spustená aj webová stránka www.telerolo.sk, ktorá má za úlohu informovať o spôsobe spustenia a využívania aplikácie a taktiež o podmienkach súťaže, ktorá je priamo na aplikáciu naviazaná.

Projekt TeleRolo bol navrhnutý na základe myšlienky odmeňovania verných divákov televízie JOJ. Za sledovanie televízie a jej hlavného vysielacieho času, t.j. v čase medzi 18:00 a 23:00, divákom používajúcim aplikáciu pribúdajú percentá, ktoré sa im počtom dní násobia.

Používateľ aplikácie môže denne nazbierať najviac 2,5 %, takže ak chce dosiahnuť 100-percentné naplnenie určeného sledovacieho času a tým sa dopracovať k výhre, musí mať zapnutý prime-timeový program televízie JOJ prinajmenšom 40 večerov, čím preukáže svoju divácku vernosť. Ako sa vraví, vernosť sa vypláca. S týmto mottom prišla aj TV JOJ a preto pre svojich verných divákov sledujúcich jej program pripravila vyše 27-tisíc cien.

Čo môžete v súťaži získať?

Medzi hlavné ceny patria exkluzívne pobyty a wellness poukazy v najluxusnejších hoteloch Slovenska, týždňové pobyty v Tatrách, či víkendové pobyty v Moskve, profesionálne kurzy lyžovania, celosezónne skipasy či aquapasy a mnohé iné atraktívne ceny. Tieto ceny do súťaže venovali partneri televízie JOJ v hodnote viac ako 1,7 milióna eur. Každý divák, ktorý splní podmienky súťaže, si svoju výhru môže vybrať sám, pričom mu prináleží len jedna z ponúkaných cien.

Čo sa na webovej stránke dozviete?

Webová stránka www.telerolo.sk sa venuje podmienkam súťaže a práve spomínaným výhram. Práve preto ako prvé na stránke nájdete interaktívny pás, ktorý je rozdelený na 5 podstránok. Na každej z nich sú uvedené 4 druhy výhier. Výhry si tak môžete pozrieť vďaka pohyblivosti a interaktivite tohto pásu, alebo si môžete tieto podstránky sami preklikávať. Každá výhra obsahuje ďalšie informácie o poskytnutých službách a možnostiach jej uplatnenia. Priamo pod interaktívnym pásom je možné nájsť informácie o podmienkach súťaže a jej registrácii.

Pri registrácii do súťaže musí užívateľ aplikácie pravdivo vyplniť všetky osobné údaje ako meno, priezvisko, rodné číslo, email či telefón. Všetky tieto údaje sú povinné, ich pravosť je dôležitá práve pri uplatnení výhry a jej vyzdvihnutí. V prípade nezhody údajov so skutočnosťou výhra nie je právoplatná a tak nie je nárokovateľná. Stránka www.telerolo.sk taktiež obsahuje link na stiahnutie aplikácie, odpovede na často kladené otázky a v neposlednom rade aj kontaktné údaje.

Táto webstránka samozrejme spĺňa podmienky responzívneho dizajnu, čo znamená, že sa prispôsobuje veľkosti displeja podľa toho z akého zariadenia na ňu pristupujete, či už ide o desktop, notebook, tablet či mobilný telefón. Práve vďaka tomu na ňu môžete pristúpiť aj z mobilného zariadenia a priamo na nej si stiahnuť aplikáciu TeleRolo.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378