Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Altes Kloster

Flash
  • Vaše hodnotenie 8/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich4
 

Nová prezentačná stránka hotela Altes Kloster prináša mnoho vylepšení. Je postavená na open source redakčnom systéme WordPress verzie 3.4.2, prispôsobenej špecifickým požiadavkám klienta. Dizajn stránky bol vytvorený na mieru, podľa zadaných kritérií.

Redakčný systém umožňuje jednoduchú editáciu obsahu stránok, vkladanie galérií a publikáciu noviniek, čím poskytuje administrátorom pohodlný spôsob ako udržiavať obsah stránky zaujímavý a stále aktuálny. Stránka je tiež napojená na rezervačný a zákaznícky systém KunLeiSys, ktorý umožňuje návštevníkom rezerváciu izby prostredníctvom internetu. Systém rezervácie návštevníka prevedie jednotlivými krokmi, kde si najprv zvolí želaný dátum pobytu. Po potvrdení sa automaticky zobrazia izby, ktoré sú vo vybranom termíne voľné, spolu s popisom a náhľadovou fotografiou. Po výbere klient zadá svoje identifikačné údaje a potvrdí rezerváciu.

Word Press 3.4.2

Redakčný systém Word Press, na ktorom je stránka postavená, je zameraný na jednoduchosť, rýchlosť spravovania a použiteľnosť. Vo verzii 3.4.2 pribudla schopnosť zamedzenia vloženia obrázku do hlavičky v prípade, že jeho veľkosť nie je s hlavičkou kompatibilná. Systém poskytuje aj ďalšie výhody, medzi ktoré patrí napríklad jeho plná kompatibilita s webovými štandardmi, intuitívne ovládanie a rýchle publikovanie príspevkov, inteligentný RTE editor (Rich Text Editor), jednoduché importy a iterné kešovanie pre zvýšenie rýchlosti.

Navigácia stránky

Stránka je vizuálne rozdelená na viacero častí, ktoré umožňujú návštevníkovi rýchlu orientáciu. Dizajn  je vytvorený v elegantnom štýle, ktorý harmonizuje so zariadením a identitou hotela. Čisté línie prevedenia spolu s použitými farbami dotvárajú atmosféru pokoja, oddychu a spojenia moderného štýlu s historickými prvkami.

Menu, umiestnené v horej časti stránky, je prehľadné a ľahko odlíšiteľné, čo zvyšuje komfort pre návštevníka. Súčasťou stránky je aj sekcia pre stálych hostí, v ktorej môžu po zadaní prihlasovacieho mena a hesla zamieňať svoje vernostné body za atraktívne zľavy. Na stránke sa nachádza tiež galéria, informácie o histórii a okolí hotela a ponuka špeciálnych pobytov pre zákazníkov.

O hoteli

4 hviezdičkový rakúsky hotel Altes Kloster, nachádzajúci sa v mestečku Hainburg, v budove zo 17. storočia, spája výnimočným spôsobom moderné a tradičné prvky. V hoteli sa nachádzajú pevné múry a stropy s historickými klenbami a zároveň moderne zariadené izby a wellness. Hotel ponúka okrem dovolenkových pobytov aj kvalitne technicky vybavené seminárne miestnosti, ktoré sú často využívané na rôzne firemné podujatia. Výhodná poloha hotela, ktorý sa nachádza v blízkosti slovenských hraníc, ho predurčuje ako ideálne miesto na návštevu Bratislavy a Viedne. Pár kilometrov od hotela je k dispozícii aj prehliadka archeologického parku Carnuntum.   

 

 

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378