Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

ApolloGroup

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 9/10
    12345
  • Hodnotiacich4
 

Spustili sme novú prezentačnú stránku developerskej spoločnosti ApolloGroup, ktorá návštevníkom poskytuje základné informácie o spoločnosti, rozpracovaných a realizovaných projektoch. Dizajn bol navrhnutý v korporátnych farbách a čistých líniách evokujúcich línie budov tak, aby vytváral dojem spoľahlivej, stabilnej a profesionálnej spoločnosti. Keďže ide o jednoduchú prezentačnú stránku, bola vytvorená ako statická.

Aké sú to statické stránky?

Statické stránky sú najjednoduchšou formou prezentácie na internete. Využívajú sa najmä na tvorbu webových prezentácií, ktoré nebudú príliš často aktualizované. Výhodou je najmä nižší rozpočet potrebný na ich realizáciu. Takýto typ stránky neobsahuje redakčný systém, a preto je pri jej editácií potrebné ovládať jazyk HTML.

Programovací jazyk HTML 5

Prezentačná stránka spoločnosti ApolloGroup je vytvorená v programovacom jazyku HTML verzie 5, ktorá sa od predošlej líši novými, skrátenými a rýchlejšími zápismi značiek. HTML 5 bol vytvorený s dôrazom na jednoduchosť a účinnosť.  Je v ňom dokonca možné vytvoriť aplikáciu, ktorá dokáže fungovať aj bez pripojenia na internet. Ďalšou výhodou, ktorú prináša použitie jazyka HTML 5, je jednoduchšia SEO optimalizácia webovej stránky, keďže ju dokážu vyhľadávacie roboty indexovať jednoduchšie ako pri použití Flashu. HTML 5 stránky a komponenty sa plnohodnotne zobrazujú aj na rôznych mobilných zariadenia a tabletoch (iPhone, iPad).

Spoločnosť ApolloGroup

Spoločnosť ApolloGroup je developerská spoločnosť so zameraním na stavebný trh a výstavbu nehnuteľností. Jej víziou je tvoriť a realizovať projekty, ktoré dokonale vystihujú požiadavky moderného a funkčného bývania s dôrazom na inovatívnosť a kvalitu materiálov. Medzi realizované projekty patrí napríklad polyfunkčný komplex Podunajská, ktorý atraktívnym spôsobom prepája obytnú štvrť s oddychovou zónou Malého Dunaja a Vrakunského lesíka, v rámci ktorého bolo vytvorených deväťdesiattri bytov a niekoľko administratívnych priestorov.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378