Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

ARDACO

Flash
  • Spustené Okt 29, 2008
  • KategóriaIné
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 6/10
    12345
  • Hodnotiacich4
 

Spoločnosť ARDACO je producentom softvérových technológií pre bezpečnú mobilnú komunikáciu a administratívu elektronických a papierových dokumentov.

Stránka je upravená tak, aby bol na image ploche na každej podstránke zobrazovaný flash, ktorý obsahuje button na jeho zastavenie a prípadné obnovenie prehrávania. V prípade záujmu klienta o zmenu image plochy podľa požiadavky pre nasadenie iného obrázku, ktorý by bol výstižnejší pre danú podstránku, je prístupná klientovi jeho výmena pomocou zriadeného systému pre správu obsahu TYPO3.

Prostredníctvom CMS systému, na ktorom je založená administrácia celej stránky, sa edituje textový obsah stránky a taktiež pridávajú obrázky a je možné meniť si stromovú štruktúru stránky a položky v nej.

Content stránky je organizovaný do hlavného menu, z ktorého sa vyroluje dropdownom ďalšia úroveň menu cez mouse over. V contente sú vytvorené prelinkovania na ostatné podstránky prostredníctvom zvýraznených slov, ktorými sa návštevník stránky dostane k podrobnejším informáciám.
Rovnako sa druhá úroveň menu zobrazuje ako sekundárne menu na podstránkach.

Implementovaný vyhľadávač sprístupňuje verejnosti uľahčenie hľadania informácií ohľadne konkrétnych požiadaviek používateľa stránky a potenciálneho klienta.

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378