Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Bažant kinematograf 2008

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Aug 04, 2008
  • KategóriaKultúra a zábava
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 6/10
    12345
  • Hodnotiacich4
 

Jednoduchá statická stránka Bažant Kinematograf zobrazuje všetky potrebné informácie ohľadne tohto letného festivalu. Aktuálne je zobrazovaný festival Bažant Kinematograf 2008.

Titulná stránka je vytvorená jednoduchým priehľadným spôsobom, kde hlavné menu je zaujímavo rozmiestnené okolo známeho autobusu typického pre toto podujatie. Pod týmto úvodným grafickým prvkom je umiestnený popis podujatia, prehľad diania a účinkujúcich.

Na stránke je možné sa preklikať taktiež na Archív všetkých ročníkov festivalov, ktorým sa prelinkuje na stránky vytvorené pre ten-ktorý ročník. K dispozícii sú taktiež detailnejšie informácie na stiahnutie o číslach a faktoch týkajúcich sa týchto projektov.

Vytvorená fotogaléria sprístupňuje návštevníkom stránky, prípadne potenciálnym záujemcom aspoň takýmto spôsobom prístup na nahliadnutie do reálneho diania na festivaloch a taktiež aj video zobrazujúce momenty z putovania organizátorov festivalu.

Po prekliknutí na položku Program sa zobrazí sekundárne menu tvoriaceho zoznam miest, v ktorých pôsobil Bažant Kinematograf. Následne po prekliknutí na požadované mesto sa zobrazí program vysielania konkrétnych filmov, prípadne ďalšie potrebné informácie.

V položke Filmy sú spísané, ako zoznam prostredníctvom sekundárneho menu, všetky filmy, ktoré budú vyselané počas festivalu aj s detailnejšími informáciami o konkrétnom filme, účinkujúcich a ďalšími.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378