Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

BERNARD

Flash
  • Vaše hodnotenie 8/10  
  • Naše hodnotenie 7/10
    12345
  • Hodnotiacich9
 

Ďalšou referenciou, ktorá vznikla zo spolupráce s grafickým oddelením MONOGRAM Design je vytvorenie webovej stránky pre český rodinný pivovar BERNARD. Táto webová stránka bola vytvorená pre podporu kampane nealko piva FREE.

Oživenie a odľahčenie stránky zvýrazňujú flashové prvky použité pre podporu zábavného prístupu k ústredného motívu kampane, ktorým je claim "s čistou hlavou". V súvislosti s tým, sa po naloadovaní stránky zobrazí intro, ktoré privíta návštevníka stránky oznamom o aktuálne prebiehajúcej súťaži.

Hlavnou funkciou na stránke je registrácia používateľa, čo umožňuje upload fotografií a zapojenie sa do súťaže. Následne je pridaná funkcia pre poslanie mailu známemu, čo zvyšuje návštevnosť stránky, pre ktorú je vytvorené samostatné počítadlo.

Prostredníctvom Virtuálneho kaderníka si zaregistrovaný používateľ upraví uploadovanú fotografiu tak, ako určujú pokyny súťaže, t.j. vyholí hlavu, vzhľadom na hlavný motív kampane. Následne je vytvorený rebríček, ktorý sa tvorí prostredníctvom mechanizmu hlasovania v hitparáde, pričom sa takisto počítajú videnia konkrétneho profilu.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378