Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Compass Pools iPad aplikácia

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich2
 

Najnovšia aplikácia, vytvorená ako ďalší z prezentačných materiálov pre spoločnosť Compass Pools, pomáha predajcom s prezentáciou a predajom ponúkaných typov bazénov. Pomocou aplikácie môžu klientom atraktívnym spôsobom vysvetliť použité technológie, predviesť jednotlivé modely bazénov a ponúkané príslušenstvo. Aplikácia obsahuje galérie, videá, virtuálne prehliadky a tiež technické dáta bazénov. V kombinácii s iPadom tak tvorí profesionálny a inovatívny prezentačný nástroj.

Aplikácia prináša okrem štandardného prezerania galérií aj interaktívny spôsob zapojenia klienta do spoznávania produktov. Klient môže jednoduchým dotykom na vodnej hladine meniť farebné prevedenie dna bazéna, čo mu umožňuje vidieť výsledný efekt a napomáha pri výbere ideálnej alternatívy.

Pohodlnú orientáciu poskytuje aplikácia aj vďaka interaktívnej mape zobrazujúcej sieť obchodných zástupcov. Mapu je možné približovať, pohybovať ňou a tapovať na jednotlivé vlajky, pričom sa zobrazia kontaktné informácie pre danú oblasť. Kontaktný formulár je tiež riešený zaujímavým spôsobom. Na základe IP targetingu je klientov kontakt automaticky zaslaný danému oblastnému zástupcovi.

Aplikáciu môžete STIAHNUŤ TU v anglickom jazyku. Verzia 1.1, s veľkosťou 250 MB, je kompatibilná s iPadmi s operačným systémom iOS 6.0 alebo novším.

Spoločnosť Compass Pools

Spoločnosť Compass Pools je najväčším európskym výrobcom inovatívnych keramických karbónových bazénov. Pri výrobe bazénov využíva patentovanú keramickú technológiu, vďaka ktorej získavajú bazény unikátne parametre a technologické výhody s doživotnou zárukou.

Súčasťou ponúkaných bazénov je aj špecifický produkt Compass Pools iQ, ktorý zabezpečuje správu všetkých komponentov a funkcií bazéna s centrálnym riadením z domu, priamo z bazéna alebo dokonca vzdialene cez web.

 

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378