Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Bazény Compass Pools Slovakia

Flash
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich12
 

Compass Ceramic Pools je medzinárodná spoločnosť, ktorá je významným predajcom bazénov a bazénového príslušenstva vo svete.

Webová stránka predstavuje širokú škálu produktov spoločnosti Compass Ceramic Pools, a to o.i. prostredníctvom rozsiahlych fotogalérií a videogalérií. Stránka je zameraná primárne na opis produktového portfólia a detailné charakteristiky jednotlivých produktov.

Stránka je uvedená v každom jazyku krajiny, v ktorej má spoločnosť zastúpenie, čo znamená, že stránka je veľmi rozsiahla a na to bolo potrebné využitie spoľahlivého a používateľsky prijateľného systému pre správu obsahu. Týmto CMS systémom je Enterprise systém TYPO3, ktorý spĺňa tieto požiadavky.

Vzhľadom na taký rozsah, aký stránka má, sú samozrejmosťou i ďalšie prvky na stránke, akými sú napr. zasielanie newslettrov, vyhľadávanie na stránke, formuláre, atď. K dispozícii je takisto interaktívna mapa, z ktorej je možné vyhľadať distribútora z inej krajiny. Pre klienta sme takisto vyvinuli niekoľko interaktívnych aplikácií, ktoré podporujú známosť značky, lojalitu klientov alebo poskytujú možnosť zabaviť sa:

Tieto aplikácie robia webovú prezentáciu klienta unikátnou a zaujímavou pre používateľov. Klient ako inovatívna spoločnosť na svetovom trhu neustále prichádza s ďalšími nápadmi na realizované aplikácie.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378