Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

csr.eTREND.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 10/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich1
 

Ciele a charakter projektu

Projekt csr.eTREND.skhttp://csr.etrend.sk/ mapuje aktivity firiem v oblasti corporate social responsibility (spoločenskej zodpovednosti firiem). Monitoruje dianie v segmente CSR aktivít, projekty oznámené jednotlivými spoločnosťami, pomenúva trendy a reaguje na udalosti. Buduje unikátny register CSR projektov realizovaných firmami na základných, stredných a vysokých školách. Register obsahuje tiež projekty neformálneho vzdelávania.

Cieľom registra je koncentrovať informácie o spolupráci firiem a škôl a zároveň má byť nástrojom na to, ako kvalifikovane odhadnúť výšku finančnej a materiálnej podpory, ktorú slovenské firmy smerujú do oblasti vzdelávania.

CMS TYPO3 a ďalšie technológie

Portál je postavený na RiešeniaCMS TYPO3, ktorý umožňuje kompletnú správu jeho obsahu. Obsahuje štandardné moduly aj moduly typu custom development. Obsah registra vzniká dotazníkovým spôsobom. Orientáciu v registri projektov uľahčuje triedenie projektov do štyroch hlavných kategórii. Portál tiež obsahuje rebríček najčítanejších článkov ako aj buttony rýchlych volieb a sociálnych sietí.

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378