Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Energia.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 8/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich27
 

Nový portál energia.sk predstavuje novú možnosť získavania užitočných informácie z oblasti energetiky a súvisiacich aktualít.

Komplexnosť portálu vyžaduje rovnakú vlastnosť systému, cez ktorý sa obsah vkladá, edituje a celkovo portál obsluhuje. Takýmto systémom je Enterprise Content Management System (CMS), ktorý prináša všetky základné, ale i rozšírené charakteristiky a moduly umožňujúce jednoduchú správu a je plne kastomizovateľný. Základnou požiadavkou bola práve kastomizovateľnosť prvkov použitých na stránke, čo je plne umožnené prostredníctvom CMS systému.

Využitím FLASH technológie bola vytvorená kalkulačka porovnávajúca jednotlivé typy zdrojov na porovnanie spotreby, ktorým si používateľ môže porovnať spotrebu. Ďalším obdobným prvkom bude tzv. energetická mapa vyrobená technológiou FLASH a zobrazujúca slovenskú mapu so znázornenými energetickými zariadeniami, elektrárňami. 

Portál obsahuje rozsiahle informácie z legislatívy, rozhovory, analýzy, ale i rady a podujatia týkajúce sa tejto oblasti. Navyše sú vytvorené RSS sekcie z iných portálov, ktoré súvisia s touto témou, a to EurActiv.sk a energomania.sk. 

Špeciálnym prvkom je videoplayer, ktorý bol navrhnutý podľa špecifických požiadaviek klienta s integráciou videoreklamy, transkóderom videí a vytvorením troch rozmerov videooplayerov s možnosťou zdieľania videí na sociálne siete. 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378