Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

eTREND

Flash
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 7/10
    12345
  • Hodnotiacich35
 

Komplexný redesign populárnej ekonomickej stránky spoločne s implementáciou nových multimediálnych a publikačných technológií. Ide o realizáciu rozsiahleho prepojenia viacerých systémov.

Systém je postavený na základoch Enterprise CMS redakčného systému TYPO3, ktorý zabezpečuje spoľahlivé prepojenie veľkého množstva článkov, videí, diskusných príspevkov a nových prvkov pre publikáciu informácií na webe.

Grafické riešenie stránky kládlo dôraz na prehľadnosť a originalitu riešenia spoločne s jednoduchou obsluhou pre návštevníkov.

Ide o komplexný systém, ktorý zahŕňa všetky štandardné funkcionality veľkých webových portálov ako sú napr. RSS na kľúčové slová, publikácia článkov do sekcií, prehľady článkov a multimediálne funkcionality. Ďalej tento systém umožňuje interaktívne zobrazovať ukazovatele finančných trhov, základné firemné ukazovatele na mouse over na firmu, ktorá je uvedená v článku, napojenie na reklamné bannerové systémy, integrácia platieb, systémov e-commerce, predaja produktov, blogov a ďalších.

Okrem toho na pozadí funguje sofistikovaný systém publikácie článkov pomocou digitálnej knižnice, ktorá zjednodušila a sprehľadnila správu obsahu nielen na portáli, ale i v tlačových vydaniach.

Súčasťou riešenia je i mobilná verzia portálu pre zariadenia typu iPhone, ktoré bolo vyvinuté v súlade s modernými trendmi, funkcionalitami a dizajnom.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378