Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Geothermal

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 5/10
    12345
  • Hodnotiacich8
 

Geothermal Anywhere je spoločnosť, ktorá sa zaoberá vytváraním a získavaním geotermálnej energie z hĺbky zeme prostredníctvom špeciálnych vrtných systémov.

Navrhovali sme Corporate Identity a takisto webovú stránku tak, aby svojim spôsobom približovala i z vizuálnej stránky primárne pôsobenie spoločnosti. Hlavným prvkom bolo vytvorenie prierezu zemskou kôrou, ktorá odráža hĺbkové vrty.

Po technologickej stránke je webová stránka navrhnutá na báze CMS redakčného systému TYPO3, ktorý predstavuje pre klienta jednoduchý a rýchly spôsob výmeny textov, obrázkov a ďalších záznamov. Na stránke je sprístupnená možnosť registrácie do newslettra, ktorým sa sprístupňuje možnosť získavania aktuálnych informácií ohľadne noviniek a pôsobenia spoločnosti.

Do contentu stránky bol podľa požiadaviek klienta doplnený flash so zaujímavou úvodnou animáciou. Flash stručne poukazuje na priebeh získavania geotermálnej energie, aj so stručnými popismi.

Defaultná anglická jazyková mutácia poukazuje na zahraničné pôsobenie spoločnosti a cieľ naďalej prenikať zväčša na medzinárodný trh.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378