Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Havrani - Corvus Arma

Flash
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 5/10
    12345
  • Hodnotiacich3
 

Corvus arma je skupina historického šermu zaoberajúca sa európskymi bojovými technikami s chladnými aj strelnými zbraňami, ale aj tancom, kostýmami, hudbou, štýlom rozprávania a použitím patričných rekvizít pre čo najlepšie navodenie stredovekej atmosféry. Ich dominantou je šerm obdobia 17.storočia - obdobia baroka. 

Stránka je navrhnutá takým spôsobom, aby čo najlepšie vystihoval dané obdobie, čo sa dosiahlo plochou vyzerajúcou ako staré plátno a úvodnou fotografiou zobrazujúcou členov skupiny v dobových šatách počas súboja spolu s ich erbom.

Obsah stránky netvoria len aktivity tejto skupiny, ale sú obohatené taktiež o zaujímavé články opisujúce obdobie, ktoré stvárňujú. Rovnako i menu Linky sa zameriava na zoznam starých historických kníh, kostýmov a zbraní. 

Galéria fotografií z rôznych akcií, do ktorých sa počas svojho pôsobenia zapojili, je zaznamenávaná i so stručným opisom miesta diania. Na pripomienky návštevníkov stránky slúži sekcia diskusné fóra, ktorá slúži aj ako odkazovač pre členov skupiny.

Technicky je stránka spracovaná prostredníctvom CMS systému, konkrétne cez TYPO3, ktorým je klient schopný meniť si štruktúru aj obsah stránky.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378