Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Hotel Paradise

Flash
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich5
 

Reality šou

Hotel Paradise je reality šou,v ktorej súťažiaci budú bývať v jednej z najexotickejších destinácii sveta -v luxusnom hoteli Casa Alegre v Dominikánskej republike. Budú jesť len tie najvyberanejšie pokrmy a piť drahé miešané nápoje. Nemusia za to zaplatiť a nemusia pre to nič urobiť, iba sa zabávať. Jediné, o čo prichádzajú, je ich súkromie. 24 hodín denne ich budú sledovať kamery.

Redakčný systém TYPO3

Hotelparadise.joj.sk je webová prezentácia novej reality show Hotel Paradise. Aj táto stránka je ďalšia zo skupiny stránok TV JOJ, ktorá je postavená na redakčnom systéme TYPO3. TYPO3 framework predtavuje ideálny administračné rozhranie, ktoré umožňuje rýchle a jednoduché na ovládanie a prináša pokročilé funkcie na administráciu používateľov, obsahu a verzionovanie. TV JOJ tak môže každý deň rýchlo a jednoducho prinášať novinky zo života súťažiach, sprostredkovať množstvo fotografií a videí.

Okrem multimediálneho zážitku, ktorý navštevníkovi stránka prináša, má návštevník stránky možnosť zapojiť sa do diskusie a novinkou je tiež sms chat umožňujúci komunikáciu formou zasielania SMS.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378