Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Huste.sk

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Sep 05, 2008
  • KategóriaKultúra a zábava
  • Vaše hodnotenie 9/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich57
 

HUSTE.sk je internetová televízia, ktorá poskytuje 24-hodinové vysielanie na troch monotematických kanáloch, ktorých program určuje priamo používateľ hlasovaním na portáli.  

Hudobný kanál je rozdelený do sekcií podľa žánrov. Športový kanál ponúka živé prenosy najvyšších slovenských líg futbalu, hokeja, volejbalu a hádzanej. K dispozícii je aj archív všetkých zápasov a zostrihy jednotlivých kôl. Zábavný kanál ponúka seriály a množstvo video zábavy, ktorá je prístupná aj v archíve.

S použitím najmodernejších technológií v oblasti multimédií ako streaming H264 videa vo flashi a prepracovaným používateľským rozhraním podporeným technológiou AJAX prináša huste.sk kvalitnú televíznu službu, ktorú zatraktívňuje online chat a rýchla pošta.

Na úvodnej stránke sú vytvorené sekcie s najbližšími live prenosmi, aktuálnymi seriálmi v ponuke a TOP 10 Huste.sk, ktorú tvorí rebríček najsledovanejších klipov, resp. častí na portáli.

Pre možnosť sledovania vysielania na portáli i staršími počítačmi je dostupné taktiež vysielanie v nižšej kvalite. V prípade otázok, či problémov je dostupná sekcia FAQ, kde sú odpovede na najčastejšie kladené otázky v súvislosti so spúšťaním videí, online chatom, či inými ďalšími otázkami.


 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378