Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

JOJ aplikácia pre iPhone a iPad

Flash
  • Vaše hodnotenie 10/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich3
 

Televízia JOJ a JOJ PLUS prináša svojim divákom ďalšiu možnosť, ako sledovať ich obľúbené relácie. V novembri 2012 vydala v spolupráci so spoločnosťou MONOGRAM Technologies aplikáciu pre iPhone a iPad, vďaka ktorej im už nemusí ujsť žiadna časť ich obľúbeného seriálu, show či spravodajstva.

Prostredníctvom novej aplikácie môžu diváci sledovať na svojom iPade alebo iPhone live vysielanie televízie JOJ a JOJ PLUS a vidieť tak premiéru všetkých seriálov a relácií z ich dielne, prezerať kompletný archív relácií aj seriálov, vyhľadávať v prehľadnom televíznom programe so všetkými slovenskými a českými televíznymi stanicami a tiež vytvoriť reminder pred začiatkom zvoleného seriálu alebo relácie.

Aplikácia vyžaduje operačný systém iOS 5.0 alebo novší a je optimalizovaná pre iPhone 5. Kompatibilná je aj s iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. generácie), iPod touch (4. generácie), iPod touch (5. generácie) a všetkými iPad-mi.

V priebehu pár dní od jej spustenia sa stala Top Free aplikáciou pre iPad a druhou Top Free aplikáciou pre iPhone v slovenskom App Store.

Aplikáciu STIAHNITE TU v slovenskom jazyku. Verzia 1.0 má 17.2MB.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378