Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

JOJ.sk verzia 1

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Jún 07, 2008
  • KategóriaPortálové riešenia
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich118
 

Nový portál televízie JOJ využíva najnovšie technológie v oblasti multimédií a web 2.0 ako live streaming v H.264, mobilný streaming, upload videa prostredníctvom mobilného telefónu, online videostrižňa atď.

Stránka je celkovo ladená do charakteristickej červenej s jemným moderným grafickým prvkom na  pozadí.

Na úvode každej sekcie sú najnovšie články meniace sa či už prostredníctvom mouseoveru, v päťsekundovom časovom intervale alebo prostredníctvom integrovaného prvku preklikávania článkov.

Zaoberá sa správami z domova i zo sveta, oboznamuje o svete šoubiznisu a najnovších aktualitách. Autenticitu správ zabezpečujú videoreportáže a fotoreportáže.

Je možné spustiť live vysielanie, alebo si vybrať z ponuky archivovaných relácií v TV archíve. Aktuálne relácie automaticky po svojom ukončení prejdú do sekcie TV archív.

Na úvode stránky je na hlavičke hlavné menu a na päte stránky Mapa stránky, ktorá prehľadne zobrazuje kategórie položiek menu. Úvod stránky slúži na zobrazenie toho najlepšieho, TOP sekcií, či už sú to najsledovanejšie programy alebo príspevky užívateľov. Navyše zobrazuje sekciu Dnes zaujalo s rôznym časovým rozlíšením, kde sú vytipované najčítanejšie články.

Portál podporuje prispievanie stále nových videí, fotografií, príspevkov do diskusií, či blogov používateľmi a zároveň aj vytváranie vlastných albumov, čím si zaisťuje vyššiu návštevnosť stránky.

Podľa Mediasearch za obdobie apríl 2008 bola návštevnosť portálu  392 999 UV a po uvedení novej stránky sa očakáva jej vzrast.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378