Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Ľudia proti rasizmu

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Apr 03, 2007
  • KategóriaNeziskové organizácie
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 2/10
    12345
  • Hodnotiacich34
 

Ľudia proti rasizmu je občianske združenie, ktorého hlavným poslaním je boj proti rasizmu, predsudkom a zároveň vytváranie multikultúrnej spoločnosti na základe tolerancie. Poskytuje pomoc, ponúka školenia a prednášky pre širokú verejnosť, počnúc študentmi, až po orgány štátnej správy.

Stránka zachytáva nielen základné informácie o občianskom združení Ľudia proti rasizmu, ale i ďalšie užitočné informácie, vzťahujúce sa na boj proti rasizmu, intolerancii a predsudkom.

Navigácia na stránke je sprehľadnená prostredníctvom hlavného menu, ktoré tvorí top stránky a prostredníctvom sekundárneho menu na ľavej strane stránky, z ktorých sa po následnom presunutí myši vyroluje ponuka ďalšieho menu. Pre osvieženie stránky boli implementované flashe, zobrazujúce aktivity tejto organizácie.

Pre prístup k najaktuálnejším informáciám zobrazeným na stránke je možnosť registrácie newslettra, ale i sťahovania propagačných materiálov, či nákup prostredníctvom e-shopu. Týmto spôsobom sa snaha o informovanosť okolia rozširuje.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378