Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Luvizona.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 6/10
    12345
  • Hodnotiacich10
 

LUVIZONA.sk je portál určený deťom, ktorý umožňuje uverejňovať vlastný tvorbu, zapojiť sa do diskusných fór alebo iné činnosti, ktoré im umožňujú interakciu s ostatnými používateľmi.

Portál je primárne určený deťom vo veku od 4-15 rokov, avšak najskôr je nutné sa zaregistrovať rodičom alebo učiteľom, prípadne inou dospelou osobou, ktorá až následne môže vytvoriť konto dieťaťu. Vytvorené konto dieťaťa ostáva naviazané na konkrétneho dospelého, ktoré konto vytvoril. Týmto sa zabezpečuje dozor nad vloženými informáciami, dielami, prípadne inou činnosťou na portáli.

Po načítaní stránky sa zobrazí úvodné intro, ktoré obsahuje uvítaciu pieseň aj s flahovou animáciou zobrazujúcou hlavné postavičky projektu. Celá stránka bola vytvorená tak, aby bola čo najpútavejšia pre detského návštevníka, čiže je veľmi živá, dynamická a takisto všetky základné prvky boli rozanimované.

Používatelia si môžu zmeniť pozadie celého portálu podľa predvolených základných Tém Deti môžu vstúpiť do niektorého z klubov a uverejňovať v ňom vlastné diela, ktoré je možné uverejňovať i bez toho, aby sa pridali do niektorého z klubov.

Okrem pridávania príspevkov do diskusie majú registrovaní takisto možnosť zapojiť sa do tzv. Kvákadla, kde môžu chatovať so svojimi priateľmi. Chaty sú takisto rozdelené podľa miestností rozdelených podľa veku, kde je potom integrovaná možnosť pre chatovanie či už s kamarátmi alebo so všetkými prihlásenými. Ďalšou možnosťou je posielanie správ alebo súkromné chatovanie s jedným používateľom.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378