Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Noviny.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 9/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich12
 

Noviny.sk - nový spravodajský portál televízie JOJ

Noviny.sk je nový spravodajský portál televízie JOJ, ktorý je postavený na technológii TYPO3 s inovatívnym prístupom, prvkami sociálnych sietí a budovania silnej komunitnej používateľskej základne. Okrem štandardných častí ako sú video obsah, integrácia do celej siete webov TV JOJ,  prináša táto zmena prehľadnejšie usporiadanie obsahu v sekciách a podsekciách, možnosti inovatívneho multimediálneho pasu, prehľadného zobrazovania počasia, priameho online sledovania reportérov a ponúka aj nové užívateľské platformy pre publikáciu obsahu.

Participujte na vytváraní a smerovaní spravodajstva celej televízie

Sekcia „tvojenoviny“ otvára čitateľom priestor pre priame vkladanie príspevkov  na portál a tí tak získavajú možnosť participovať na vytváraní a smerovaní spravodajstva celej televízie. Celé smerovanie je ešte upevnené napojením portálu na mobilnú platformu zariadenie Apple, kde je možné priamo prispievať na portál pomocou iPhone aplikácie dostupnej na Apple App Store.

Celkové zameranie projektu vychádza zo zamerania na koncového návštevníka s cieľom čo najviac uľahčiť jeho orientáciu na portáli, zvýšiť usability, prehľadnosť s dôrazom na priamu participáciu užívateľov na obsahu.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378