Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Panelák

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich130
 

FLASHová stránka pre populárny televízny seriál. Stránka bola zaradená do súťaže Zlatý klinec 2008, kde sa umiestnila v TOP 3 v kategórii D - interactive & online a podkategórii D2 - webovské stránky (http://www.zlatyklinec.sk/).

Panelak.sk je webovou stránkou k rovnomernému seriálu PANELÁK. Stránka zachytáva život jednotlivých postáv. K dispozícii je archív jednotlivých dielov, živé vysielanie, súťaže a iné možnosti pre návštevníka stránky. Jednotlivé postavy majú svoje kreslené karikatúry, ktoré žijú svojim životom na stránke alebo v reklamných banneroch v kampani.

Úvod stránky je spestrený zaujímavým a pútavým introm s prepracovanou animáciou.
Napriek jednoduchému menu je obsah stránky veľmi obšírny a sú tu integrované technológie kvalitného prenosu TV epizód, zobrazenie častí v TV archíve.

Používateľ stránky má možnosť sa zapojiť do súťaže a vytvoriť si svoju vlastnú upútavku na Panelák, či stiahnuť si obrázky svojich obľúbených účinkujúcich. V sekcii Zábava si môže návštevník stránky taktiež vytvoriť  vlastný scenár pre vybrané scénky, dvojice. Stránka je vytvorená aj pre zapojenie diváka do diania v seriáli pridávaním vlastných komentárov.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378