Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Pelikan.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 9/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich14
 

Pelikan.sk je internetový portál zabezpečujúci on-line rezervácie leteniek.

Portál zabezpečuje prehľadnosť informácií a je vytvorený tak, aby sa používateľ čo najlepšie zorientoval v práci na stránke.

Novým prvkom sprostredkujúcim túto funkciu je názorný multimediálny sprievodca, ktorý sa nachádza v sekcii Ste tu prvýkrát?. Už len týmto názvom sa poukazuje na čo najväčšiu ochotu zjednodušiť činnosť neznalého používateľa pri rezervovaní leteniek. Stránka taktiež ponúka tipy a triky pri rezerváciách, ktoré  sa po prekliknutí zobrazia v úplnom znení v sekcii Tipy a triky.

Portál neponúka len rezervácie leteniek, ale taktiež možnosť objednania auta, hotelu, či poistenia do zahraničia. Z každého ponúkaného produktu je vytvorená sekcia aktuálnej akciovej ponuky.

Úvodná stránka je oživená implementovanými flashmi zobrazujúcimi okrem iného aj novinky v ponuke a v poskytovaní služieb.

Pre informácie o najaktuálnejšej ponuke je k dispozícii objednanie si mailing listu, prostredníctvom ktorého sa dostanú najčerstvejšie novinky priamo do e-mailovej schránky registrovaného používateľa.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378