Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Podunajská

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 7/10
    12345
  • Hodnotiacich6
 

Prezentácia polyfunkčného komplexu Podunajská, ktorý poskytuje novú možnosť príjemného bývania v tichom prostredí Malého Dunaja a Vrakunského lesíka s výbornými príležitosťami aktívneho odpočinku.

Stránka je prehľadne a jednoducho zrealizovaná, aby sa klienti rýchlo a priamo dostali k informáciám, ktoré požadujú.

Pre lepšie zobrazenie bytov a poschodí sa vytvorila vizualizácia bytového komplexu, na ktorom sa pri presune myšou  vyznačia konkrétne poschodia a ich prekliknutie ukáže ponuku bytov, ich parametre a stav. Menu bytov je následne klikateľné, pričom sa ďalej zobrazí pôdorys daného bytu a rozpis izieb a miestností. Nad popisom bytu je integrovaný pôdorys celého poschodia s voľbou výberu iného bytu po prekliknutí.

Zoznam všetkých bytov je zostavený podľa požiadaviek klientov, či už chcú zoradiť podľa podlažia, množstva izieb, celkovej plochy alebo stavu. Týmto slúži stránka klientom lepšie a efektívnejšie ukázať ponuku bytov, podľa priorít, ktoré si zadajú.

V menu Fotogaléria si klient môže prezrieť tento bytový komplex z každej strany a navyše je v tomto menu vložená i fotografia aktuálne stavu v procese výstavby celého komplexu.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378