Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Point 24

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich9
 

Point24 je informačné centrum kioskov, ktoré sa zaoberá dopytom a ponukami, trhom práce, realitami a adresárom firiem. Kiosky Point24 sú umiestnené v každom väčšom obchodnom centre a sú spúšťané prostredníctvom televízneho prenosu.

Riešenie stránky je tvorené pomocou CMS, ktoré rozdeľuje služby do viacerých sekcií. Zobrazuje najaktuálnejšie pracovné ponuky podľa zadania kritérií ako napr. podľa regiónu, či pracovnej oblasti. 

Po registrácii je možné bezplatne využívať vybrané služby portálu, ako je zasielanie pracovných ponúk na vybranú mailovú adresu, vkladanie životopisov , zadávanie inzercie, využívanie portálu foto a video.

Na úvode stránky sú zobrazené naj- sekcie, ale i užitočné informácie z diania doma a vo svete a najdôležitejšie aktuality striedajúce sa v určitom časovom intervale.

Používateľ má možnosť spustiť si prehrávač hudby, tzv. point radio prostredníctvom sekcie Zaujímavosti. Využíva najnovšie a obľúbené multimédiálne technológie, kde si používatelia stránky môžu pridávať videá a fotografie, ktoré sú zverejnené na stránke. Okrem iného poskytuje i možnosť sledovania TVpoint24, zameranej na komerčné využitie. Portál myslel i na tých, čo radi využívajú on-line hry a to prostredníctvom sekcie Zábava, kde je široký výber minihier.

V neposlednom rade vytvára možnosť nakupovania cez internet, nie priamo ale preklikaním na požadované stránky podľa zvolených oblastí.

Stránka je dostupná nielen v slovenskej, ale aj anglickej a španielskej verzii pre lepšiu dostupnosť zahraničných klientov a užívateľov.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378