Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Realco

Flash
  • Spustené Júl 07, 2008
  • KategóriaReality
  • Vaše hodnotenie 8/10  
  • Naše hodnotenie 6/10
    12345
  • Hodnotiacich9
 

Spoločnosť Realco sleduje trendy predaja realít nielen na Slovensku, ale aj v iných častiach sveta. Ako jedna z prvých spoločností na slovenskom trhu umožňuje klientom prezentovať svoju nehnuteľnosť nie len prostredníctvom fotografií, ale aj video inzercie.

Úvodná stránka je shortcutom na položku Ponuky z hlavného menu, ktorá delí obsah na ďalšie podkategórie zobrazené v sekundárnom menu, ktoré sa vetví ešte do tretej úrovne.

Na titulnej stránke sú zobrazené top ponuky nehnuteľností, ktoré sú k dispozícii v databáze realít aj s fotografiami, lokalitou a cenovou reláciou danej ponuky. Po následnom prekliknutí na konkrétnu položku sa zobrazí detail danej nehnuteľnosti s rozšíreným slovným popisom, dostupnou fotogalériou, prípadne ak je k dispozícii, taktiež videogalériou.

Stránka je vytvorená na báze CMS systému TYPO3, ktoré umožňuje klientovi aktualizovať stránku podľa potrieb samostatne a jednoducho bez potreby programátorských zručností.

Na stránke je integrovaný jednoduchý vyhľadávač s poliami predvolenými ako rozbalovacie menu. Následne je dostupné vyhľadávanie sprístupniť aj prostredníctvom prekliku na rozšírený vyhľadávač, ktorý obsahuje checkboxy na doplnkové údaje podľa potrieb používateľa, ktorým zúži okruh najrelevantnejších ponúk.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378