Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Rezidencie Kempinski

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Júl 07, 2009
  • KategóriaPrezentačné stránky
  • Vaše hodnotenie 5/10  
  • Naše hodnotenie 6/10
    12345
  • Hodnotiacich7
 

Spoločnosť MONOGRAM realizovala tvorbu webovej stránky pre prezentáciu Grand Hotela Kempinski a rezidencií Kempinski, v ktorom je zakomponované takisto predstavenie ZION SPA, ktoré je súčasťou tohto komplexu vo Vysokých Tatrách.

Moderný a nadčasový vzhľad stránky zvýrazňuje voľba realizácie stránky ako flashovej prezentácie. Prezentácia bola navrhnutá tak, aby odladila sofistikovanosť a elegantnosť komplexu. Sú tu použité jemné prvky pre zvýraznenie luxusu a v pozadí sa striedajú vizualizácie prostredia v stanovenom časovom intervale.

Po prekliknutí na primárne menu, sa efektne vyroluje sekundárne menu, pričom pre niekotré pod sekcie je vložená individuálna prezentácia fotografií prislúchajúca k danému objektu.

K dispozícii je takisto celkový náhľad na celý komplex, doplnený takisto pôdorysmi rezidencií. Pre výber iných rezidencií a takisto lepšiu orientáciu je vytvorený náhľad celého objektu, v ktorom sa na mouse over aktivujú konkrétne objekty.

Pri menších rozlíšeniach obrazovky je nastavený autoscroll na úroveň hlavného menu, pričom táto voľba je vytvorená ako substitút štandardného scrollbaru.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378