Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

River Park

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Jan 22, 2009
  • KategóriaInštalácie
  • Vaše hodnotenie 8/10  
  • Naše hodnotenie 6/10
    12345
  • Hodnotiacich25
 

Webová prezentácia pre developerský projekt River Park, ktorá zobrazuje prostredníctvom flashového spracovania celej stránky vizualizácie celého projektu, jeho exteriéru i interiéru.

Stránka neobsahuje len informácie a opis River Parku ako takého, ale i ďalšie súčasti tohto projektu, ktorými sú hotel Kempinski a kúpele Zion Spa. Každá z týchto ďalších súčastí zobrazuje individuálne prislúchajúce vizualizácie. Úrovne hlavného menu sa taktiež objavujú efektne na mouseover.

Sekundárna úroveň menu je takisto vytvorená pod hlavným contentom vizualizácií, ktorá je tvorená hlavnými položkami menu týkajúcimi sa Residences, Lifestyle, Offices. Pre vytvorenie presnej vízie celého komplexu je súčasťou stránky takisto mapa River Parku, ktorá zobrazuje konkrétne plánované súčasti.

V položke Residences sú k dispozícii pôdorysy voľných bytov a takisto je možné stiahnuť si PDF verziu rovnako aj s cenníkom bytov. Informácie o bytoch sú doplnené fotogalériou vzorového bytu, podľa ktorého sa vytvára predstava o úrovni celého objektu.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378