Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Senzi.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich4
 

1. septembra sme spustili nový web www.senzi.sk, ktorý je súčasťou portálov skupiny JOJ. Web bol vytvorený pri príležitosti vzniku novej televízie - Senzi TV, ktorá je určená najmä pre strednú a staršiu generáciu. Jej hlavným programom je vysielanie hitov v štýle repete, dychovky, revival music, folku a mnohých ďalších žánrov. Diváci tu tak môžu sledovať výber najväčších šlágrov slovenskej a českej scény. Súčasťou programu však budú aj atraktívne show a ďalšie doplňujúce vysielanie.

Dizajn a funkcionalita

Dizajn stránky je navrhnutý v repete štýle tak, aby bol blízky najmä cieľovej skupine strednej a staršej generácie. Návštevníci tu okrem live vysielania novej televízie nájdu aj prehľadný a intuitívny e-shop, kde si môžu jednoduchým spôsobom zakúpiť CD a DVD nosiče s kvalitnými interpretmi a pred kúpou tiež priamo na stránke prehrať jednotlivé skladby. Súčasťou stránky je aj možnosť objednania piesne na želanie, ktorá bude následne odvysielaná spolu so želaním v určenom vysielacom bloku.

Riešenie stránky senzi.sk

Tak ako ďalšie weby skupiny JOJ, aj senzi.sk je postavený na CMS systéme Typo3, ktorý sa vyznačuje svojou robustnosťou, stabilitou, bezpečnosťou a otvorenosťou. Administrátorom zároveň poskytuje pohodlné a intuitívne prostredie na editáciu príspevkov. Súčasťou webu www.senzi.sk je aj flashový prehrávač od spoločnosti MONOGRAM Technologies, ktorý využíva možnosti akcelerácie prehrávania formátu mp4 – StageVideo,  a tým umožňuje prehratie vysoko kvalitných videí (až 720p) pri nízkych nárokoch na procesor. Funguje na princípe dekódovania a vykresľovania videa pomocou grafickej karty, na rozdiel od iných prehrávačov, ktoré používajú na dekódovanie a vykresľovanie videa procesor. Prehrávač od spoločnosti MONOGRAM Technologies tak umožňuje kvalitné prehrávanie videí aj na netbookoch a podobných zariadeniach, pričom zároveň šetrí ich baterku. 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378