Tlačiť


 

slovaklines.sk | SEO a úprava dizajnu webu

Flash
  • Vaše hodnotenie 10/10  
  • Naše hodnotenie 0/10
    12345
  • Hodnotiacich2
 

Posledný mesiac prešiel portál slovaklines.sk miernou zmenou dizajnu tak, aby sme reflektovali požiadavku klienta spraviť portál viac atraktívnejším pre ich návštevníkov. Popri novom sviežom dizajne s plnou responzivitou sme sa zamerali na úlohy súvisiace s Google Search Console, mapou stránok, odstráneniu 404 stránok, prácu s dátami Google Analytics reportov - zvýšenie organickej návštevnosti z vyhľadávačov, nárast počtu konverzií, ako aj na on-/off- page SEO. Inovovali sme tlačidlá pre sociálne média - Facebook, LinkedIn, Google+, Twitter, Evernote a rýchlu tlač stránky.

Nezabudli sme ani na aktualizáciu Google Contact Points. Ilustratívne zobrazujeme náhľad najčastejšie vyhľadávaných hyperlinkov webu - sitelinks pre rýchlu voľbu v prehliadači Google (1), a upraveného bočného panela zobrazujúceho predajné miesto klienta, a telefonický kontakt na Zákaznícku podporu (2):

Doplnili sme tiež plugin pre automaticky generovateľnú mapu stránok a zjednodušili štruktúru URL adries tak, aby vyhovovala najnovším SEO štandardom.

Výsledkom uvedených zmien bude znížený Bounce rate, ako % miera odchodovosti návštevníkov webu, ktorí odídu po vzhliadnutí iba 1 stránky. Upravilo sa stránkovanie v článkoch s cieľom rýchlejšieho načítania aktuálneho a relevantného obsahu. Zmeny optimalizovali čas, ktorý návštevník trávi na web stránkach. Úpravy pomohli zlepšiť výsledný ranking webu počítaný vyhľadávačmi - kľúčový pre oslovenie kupujúcich. Zvýšila sa mieru konverzií v podobe predaja cestovných lístkov.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378